Долучитися до партії Підтримати фінансово
29.11.2023

«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

thumb

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний посол України Ігор Смешко продовжує втілювати свою приватну просвітницьку медіа-ініціативу, орієнтовану на глобальну світову аудиторію з метою ознайомити її з реальними історичними фактами, пов’язаними з історією та становленням державності України.

Одним із аспектів цієї ініціативи є публікація і поширення книги “Нариси з історії України”, що спростовує російські наративи та пропаганду, які цілеспрямовано спотворюють та фальсифікують історичні події. Книга також розкриває історичні відмінності між Україною та Московією, акцентує увагу на багатовікових культурних цінностях України, інформація про які невигідна кремлівській пропаганді і тому нею замовчується.

Автор наполегливо працює над розширенням кола закордонних читачів книги, готуючи її версії ще на п’яти мовах: німецькій, французькій, іспанській, польській та болгарській, а також пропонуючи різні сучасні формати ознайомлення з цією книгою, яка є фактично квінтесенцією знакових для України історичних фактів, отриманих з українських та закордонних історичних досліджень.

Спочатку англомовна версія “Нарисів з історії України” стала доступною в електронному форматі Kіndle на платформі Amazon.com, а сьогодні це видання вже представлене тут як “Paperback”, що дає можливість замовити та отримати у багатьох країнах світу друкований примірник книги у м’якій палітурці. Цей формат книги зазвичай дешевший у виробництві порівняно з книгою у твердій палітурці, тому Paperback-книги користуються більшим попитом серед тих, хто шукає бюджетний варіант або більше цінує легкість та портативність книги.

Нагадаємо, що «Нариси з історії України» мають дві передмови від авторитетних рецензентів. Перша – від ерцгерцога Карла Габсбурґ-Лотаринзького, колишнього депутата Європарламенту, визнаного австрійського і світового консервативного лідера і політика, відомого журналіста. Наразі він є головою Габсбурґ-Лотаринзького Дому (як онук останнього Австро‑Угорського імператора) і президентом Асоціації Національних Європейських Комітетів “Блакитний Щит”, яка виступає за об’єднання Європи для захисту її Культури, Демократичних Цінностей і Християнства.

Друга передмова-рецензія – від Високоповажного Джорджа (Юрія) Волошина, доктора права, колишнього Голови Служби Безпеки і Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша (ст.), Асоційованого Директора Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних Ситуаціях США (FEMA – політична посада члена Уряду, яка затверджується у Конгресі США), колишнього Генерального Інспектора Державної Агенції США з Банківського Регулювання (FHFB).

Високо оцінив книгу І. Смешка відомий публіцист, політичний аналітик, президент міжнародної PR-агенції The Willard Group та генеральний директор англомовної газети Kyiv Post у 2011-2012 рр. Майкл Віллард. В онлайн-відгуку він зазначив, що «Нариси з історії України» «є чудовим та доступним для читання путівником для читачів, які можуть бути введені в оману перехресним вогнем кремлівської пропаганди або які відродили цікавість до цієї європейської держави з населенням понад 40 мільйонів, яка має національні ресурси для підтримки світу».

Цікаво, що на ініціативу Ігоря Смешка не змогли не відреагувати “за поребриком”. Після розміщення “Нарисів з історії України” на платформі Amazon.com книга одразу стала темою обговорення кремлівських пропагандистів в окремому ефірі на Першому російському телеканалі у (ефір – 9 листопада 2023 року), де з обуренням назвали все це інформаційно-психологічною спецоперацією проти рф.

На переконання автора книги Ігоря Смешка, сьогодні «Україна бореться за свою незалежність проти Росії, яка прагне знищити українську державу, і ця боротьба ведеться в чотирьох вимірах: військовому, економічному, дипломатичному та інформаційному. Тому розкриття правдивої історії України повинно стати сьогодні ключовою складовою ефективної державної стратегії комунікаційно-інформаційного протистояння російській агресії, розпізнавання і протидії дезінформаційним кампаніям, які активно поширюються ворожими пропагандистами по всьому світу».

УВАГА! Придбати двомовну (українською та англійською мовами) книгу можна за адресами:

https://www.yakaboo.ua/ua/narisi-z-istorii-ukraini-essays-of-the-history-of-ukraine.html?fbclid=IwAR2gNRpq3X6Pk332e3NiiE2StAhOc-Docp7NvoL_vf2e8R5oFQKKlb3UApI

https://sbook.com.ua/uk/home/1027-narisi-z-istoriyi-ukrayini.html

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.        

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for ...

02.03.2024
Два роки тому, відволікаючи на себе ворожу авіацію, у повітряному бою загинув Герой України ОЛЕКСАНДР ОКСАНЧЕНКО

У перші дні війни у повітряному бою, 25 лютого 2022 року відволікаючи на себе ворожу авіацію російського агресора, загинув Герой України, патріот України, один з найкращих у світі ...

26.02.2024
Ігор СМЕШКО рекомендує нашим можновладцям у боротьбі з корупцією використовувати формулу Гері Беккера

«Будь-яка наука вважається справжньою НАУКОЮ, коли вона спирається на математичний апарат» – так прокоментував на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко матеріал на “Українській ...

22.02.2024
Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Усі новини