Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.05.2023

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

thumb

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайний і Повноважний посол України Ігор Смешко презентував книгу “Нариси з історії України”.

На підставі ретельного історичного дослідження автор дає відповіді на вкрай важливі запитання сьогодення: Що являє собою будівля сучасної європейської цивілізації? На якому фундаменті її збудовано? І головне – чи були присутні складові цієї цивілізації (ще з найдавніших часів!) на території сучасної України? А також – чи належним чином оцінений сьогодні її вклад протягом тисячоліть у будівництво Євроатлантичної Цивілізації?

Окремий розділ книги присвячений “Відповіді Путіну про “сакральність Криму””. Ще один – баченню сучасної Національної Ідеї України та формулюванню автором (заслуженим вченим-технократом і професором системного аналізу) трьох основних законів будівництва справжньої, а не бутафорної ДЕМОКРАТІЇ у будь-якій країні світу. Це може бути подальшою стратегією розвитку могутньої, самодостатньої, економічно розвинутої і військово сильної України у 21 столітті.

Представляючи “Нариси з історії України”, які видані українською та англійською мовами, Ігор Смешко підкреслив, що “сучасні війни йдуть у чотирьох вимірах одночасно: військовому, економічному, дипломатичному та інформаційному. І ця книга є скромним, але практичним внеском в останні два виміри – для Перемоги України у війні і для того, аби підтримка України Заходом продовжувалася й надалі. Тому що тільки переконавши критичну масу виборців у демократичних країнах Світу в тому, що Україна є невід’ємною частиною Євроатлантичної Цивілізації і наразі захищає її на своїх кордонах, – ми матимемо надію на продовження підтримки нашої боротьби за свободу, незалежність і демократію”.

Автор також звернув увагу, що “…на Заході практично не знають історію України. Друге видання цієї книги, у перекладі на англійську мову, було підготовлене на прохання моїх добрих знайомих – парламентарів від семи провідних Європейських країн. А також за підтримки ерцгерцога Карла Габсбурга-Лотаринзького та багатьох інших світового рівня політиків, яким не байдуже майбутнє Європи, нашої Цивілізації та Християнських Цінностей і Моралі. Їм потрібна підтримка їхніх виборців, щоб можна було і надалі обґрунтовано допомагати нам, у тому числі зброєю”.

Ігор Смешко також поінформував про наміри найближчим часом видати “Нариси з історії України” німецькою, французькою, іспанською та польською мовами. Презентація відбулася 18 травня 2023 року в Києві у приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого і завершилася автограф-сесією.

“Нариси з історії України” мають дві передмови-рецензії. Перша – від ерцгерцога Карла Габсбурґ-Лотаринзького, колишнього депутата Європарламенту, визнаного австрійського і світового консервативного лідера і політика, відомого журналіста. Наразі він, як онук останнього Австро- Угорського імператора, є головою Габсбурґ-Лотаринзького Дому і президентом Асоціації Національних Європейських Комітетів “Блакитний Щит”, яка виступає за об’єднання Європи для захисту її Культури, Демократичних Цінностей і Християнства.

Друга передмова-рецензія – від Високоповажного Джорджа (Юрія) Волошина, доктора права, колишнього Голови Служби Безпеки і Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша (ст.), Асоційованого Директора Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних Ситуаціях США (FEMA – політична посада члена Уряду, яка затверджується у Конгресі США), колишнього Генерального Інспектора Державної Агенції США з Банківського Регулювання (FHFB).

Довідково. Ігор Смешко – Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, один із засновників і другий керівник Головного управління розвідки Міноборони України, колишній Перший заступник і виконувач обов’язків Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, тричі Голова Комітету з питань розвідки при Президентові України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал-полковник. Вільно володіє англійською, німецькою та французькою мовами.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини