Долучитися до партії Підтримати фінансово

Партія

Політична партія «Сила і Честь» заснована у 2009 році. Головою партії є політичний та громадський діяч, тричі голова Комітету з питань розвідки при Президентові України, колишній керівник воєнної розвідки, перший заступник Секретаря РНБО, екс-голова Служби безпеки України доктор технічних наук, професор, генерал — полковник Ігор Смешко.

Ми є свідомими консервативними демократами. Тверде і неухильне дотримання Конституції і законності – наш основний політичний пріоритет.

Політична партія “Сила і Честь” прагне до реалізації в єдиному пакеті економічних, безпекових, соціальних, екологічних та демографічних проблем України, шляхом її сталого розвитку. Ми вважаємо, що держава має переглянути свої пріоритети та поставити на перше місце інтереси звичайної Людини з її повсякденними сподіваннями, прагненням до стабільності та потребою у безпеці.

Ми впевнені, що головне завдання держави – гарантувати безпеку кожному громадянину. Це, насамперед, особиста безпека громадянина та його родини, продовольча і екологічна безпека, безпека суспільства і країни у цілому.

Держава має гарантувати забезпечену старість, гідне медичне обслуговування, соціальне  забезпечення непрацездатних громадян, матерів, що доглядають за дітьми, забезпечення житлом військовослужбовців, учасників бойових дій та військових пенсіонерів.