Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.01.2021

Зеленський має сказати: я хочу залишитися порядною і чесною людиною, тому спочатку парламентські вибори, а потім, очевидно, і — президентські

Колишній голова Служби безпеки України, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони Iгор Смешко вважає, що в Україні треба провести дострокові вибори. Таку думку він висловив у інтерв’ю головній редакторці видання «ГОРДОН» Олесі Бацман.

На його думку, у владі в Україні перебувають некомпетентні люди, яких треба змінити.

«Ми говоримо про президента, його більшість у парламенті та сформований Кабінет Міністрів чи про гарних хлопчиків? Хлопчиків, які сіли не у свої крісла і побачили, що вони не в змозі запустити економіку, не в змозі наповнити бюджет, не в змозі подолати корупцію і зробити верховенство права, не в змозі підрихтувати державні механізми, які не працюють. Вони кажуть: «А що нам робити? Ну так воно і є. Як робити, ми не знаємо». То продаймо те, що ще не розпродано, і позичмо гроші! — зіронізував Смешко. — Що їм робити? Їм потрібно сказати: «Ми не в змозі [щось змінити], ми влізли не у свою справу, ми некомпетентні. Друзі, вибачте нам, давайте готувати наступні дострокові вибори [парламенту]».

Бацман уточнила, ідеться тільки про парламентські вибори чи про президентські теж.

«Для початку — про парламентські. А якщо президент [Володимир Зеленський] так буде далі поводитися… Якщо він хоче бути чесною людиною, він має сказати: «Я не уявляв собі завдань, які стоять перед країною. Я не уявляв, що у мене немає кадрового резерву. Я не уявляв, яких людей потрібно підбирати… Друзі, ви мені вибачте, але я хочу залишитися порядною і чесною людиною, тому спочатку парламентські вибори проведімо, а потім, очевидно, треба готувати і дострокові президентські вибори», — запропонував ексголова СБУ.

Він переконаний, що людина, «яка має честь і совість», не може вчинити інакше.