Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.03.2024

Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

thumb

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for Humanitarian Dialogue (HD) Девідом Горманом (керівник Євразійської програми HD) та Івом Росьє (старший радник HD у Євразії).

Зустріч була присвячена налагодженню діалогу між представниками західного експертного середовища та провідними експертами і політиками України з гуманітарних питань та стійкості, а також формулюванню стратегії розбудови демократичних основ в Україні, створенню рівних умов для функціонування політичних партій, налагодженню ефективної міжнародної комунікації на експертному рівні.

На початку зустрічі Ігор Смешко висловив переконання, що «у 2014 році Путін зробив фатальну помилку, і в довгостроковій перспективі агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду (дезінтеграції)».

Що стосується розбудови демократичних основ в Україні, то «потрібно закласти міцний фундамент справжньої демократії в Україні, запровадивши розвиток держави за трьома ключовими законами»:

Перший – необхідними умовами для побудови справжньої демократії є поява у країні потужного середнього класу з високим рівнем достатку і політичної культури, який би становив щонайменше третину населення держави.

Другий – максимум функцій держави має бути делеговано органам місцевого самоврядування. Дієва виборність, підзвітність і прозорість органів влади, а також рівність громадян перед законом можуть бути забезпечені лише в разі безумовного розмежування законодавчої, виконавчої та судової гілок влади.

Третій – політична стабільність у державі можлива за умови заснування кількох справжніх демократичних партій з чіткою ідеологією, орієнтованих на правовий захист позапартійних професіоналів, які працюють в органах влади, від можливого партійно-кланового впливу на них.

Окремим питанням, яке зацікавило гостей, було ставлення Ігоря Смешка до необхідності активної інформаційної контрпропаганди на противагу кремлю, з поширенням за кордоном справжньої історії Української Держави, яку росія сьогодні намагається знищити.

Під час зустрічі Ігор Смешко, автор книги «Нариси з історії України», подарував примірники цієї книги (англійською та українською мовами) та поінформував про плани видати її європейськими мовами, а також про підготовку російськомовної версії – з метою сприяти усвідомленню різниці між історичною правдою та російською пропагандою.

Довідково. Організація Центр гуманітарного діалогу (The Centre for Humanitarian Dialogue (HD) є провідною незалежною міжнародною організацією приватної дипломатії зі штаб-квартирою в Женеві. З початку повномасштабної російсько-української війни HD доклав максимум зусиль для захисту цивільного населення, зокрема, консультував уряд України щодо особливостей організації гуманітарних коридорів для евакуації населення, а також зіграв важливу роль у розробці та впровадженню Чорноморської зернової ініціативи («зерновий коридор»).

Ігор Смешко – Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, один із засновників і другий керівник Головного управління розвідки Міноборони України, колишній Перший заступник і виконувач обов’язків Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, тричі Голова Комітету з питань розвідки при Президентові України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України, генерал-полковник. Вільно володіє англійською, німецькою та французькою мовами.

#Україна #Смешко #демократія #самоврядування #Smeshko #Ukraine

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

Читати з цієї тематики:

Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України – це реалізація трьох законів побудови демократії

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

свіжі новини

«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні французькою мовою на Amazon.fr

Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...

16.07.2024
Ігор СМЕШКО: “Я мрію про …”

З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...

03.07.2024
“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Джорж Волошин: Ігор Смешко “Нарисами з історії України”спростовує путінську пропаганду про російсько-українське братерство.

Голова Служби Безпеки та Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша, ст., а також Асоційований Директор Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних ...

29.05.2024
Усі новини