Долучитися до партії Підтримати фінансово
11.04.2021

Заява пресслужби Політичної Партії «Сила і Честь»

thumb

Із задоволенням інформуємо Вас про наше спільне досягнення: 75 тисяч підписників на персональному Ютуб-каналі Голови Політичної партії «Сила і Честь», колишнього першого в історії України воєнного аташе в США, екс-Голови СБУ, Комітету з питань розвідки при Президентові України, начальника Головного управління розвідки Міноборони України, першого заступника і в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігоря Смешка.

Майже щодня на цьому ресурсі публікуються інтерв’ю, виступи та коментарі нашого лідера, а також слова небайдужих патріотів України на його підтримку – загалом вже понад 700 відео. Цікавий факт: минулого тижня цей ресурс отримав на 1000 підписників більше, ніж персональний Ютуб-канал колишнього Президента України Петра Порошенка, який було створено набагато років раніше.

Наша Політична партія за умови замовчування з боку більшості ЗМІ, а іноді й розповсюдження деякими з них дезінформаційних фейків, приділяє велику увагу розвитку власних ресурсів у соцмережах. Це дозволяє самотужки – без підтримки олігархів, без їх практично необмежених фінансових і адміністративних ресурсів, а також без кулуарних домовленостей з будь-якими політичними партіями та політиками, які є власниками телеканалів, газет та інтернет-видань, – поширювати нашу ідеологію демократичного неоконсерватизму, інформувати про розбудову партії та її діяльність, висловлювати власну позицію з актуальних питань сьогодення.

І це все, дорогі наші прихильники, завдяки вашій підтримці та допомозі. Щиро дякуємо Вам, дорогі Друзі, за це!

На жаль, у сьогоднішній олігархічно-клановій державі поруч із тими, хто прагне позитивних змін, є сили, які перешкоджають нашому руху. Вони працюють досить активно, хоча й непомітно для пересічних громадян.
Яскравим прикладом зомбування стало оприлюднення результатів чергового соціологічного опитування від групи «Рейтинг»: «Кому із політиків найбільше довіряють українці?».

Наші прихильники, які регулярно стежать за подібними дослідженнями, помітили, що знову в опублікованій «довірі до політиків» Ігор Смешко не присутній. «Неупереджене» рейтингова агенція навіть не включає його в список для опитування. Ми розцінюємо це як свідоме маніпулювання думкою виборців.

Характерно, що Ігор Смешко має п’ятий президентський рейтинг за опитування цієї ж соцслужби, проте у «Рейтингу довіри до політиків» — про нього жодної згадки. Можливо, таким чином готуються та «викристалізуються» можливості для подальших виборчих фальсифікацій при майбутньому підрахунку голосів. Ми вже були неодноразово свідками таких процесів на минулих виборах.

Інформуємо, наші прихильники з обуренням звернулися у агентство щодо такого замовчування «Рейтингу», але ніякої аргументованої відповіді так і не отримали. Розуміємо, що раціонально пояснити, як звичайне соціологічне опитування перетворюється у зомбування та пропаганду – дуже складно.

Користуючись нагодою, нагадуємо усім експертно-аналітичним та соціологічним структурам та засобам масової інформації:

Ігор Смешко — Голова Політичної партії «Сила і Честь», кандидат у Президенти України у 2019 році отримав підтримку 1 141 332 виборців. За своєю фаховою і професійною підготовкою є визнаним у світі українським державником. Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України, є Лауреатом Державної Премії України в галузі науки і техніки, кадровим військовим, генерал-полковником, доктор технічних наук, професором системного аналізу, який вільно володіє трьома європейськими мовами: англійською, німецькою та французькою.

Ми розуміємо, що Політична Партія «Сила і Честь» та її лідер – Смешко Ігор мали б значно вищий рейтинг, якби під час чергових виборів змогли захистити на дільницях свої голоси від фальсифікацій, їх викрадення та могли розбудовувати партію за наявності фінансування і без організованої проти партії контрпропаганди, за наявності запрошень до студій найбільш рейтингових каналів. Але реалії – інші. Схиляємось до думки, що олігархічна система готова до будь-яких маніпуляцій, щоб уникнути загрози для себе.

Попри усі сучасні інформаційні маніпуляції Політична Партія «Сила і Честь» невпинно продовжує рухатися вперед!

Наші ряди швидко поповнюються новими обличчями, а пізнаваність лідера – Ігоря Смешка – зростає щоденно. Окремо дякуємо тим ведучим авторських програм на телебаченні та деяким ЗМІ, які надають нам можливість для ефірних виступів, а також для розміщення інформації від нашої політичної сили та її лідера.

Приєднуйтеся до наших ресурсів у соціальних мережах та запрошуйте друзів, які прагнуть кращого життя для нашого народу. Бажають бачити Україну насправді демократичною і соціально справедливою, з розвинутою і конкурентоздатною економікою, із сучасними Збройними Силами та незалежною зовнішньою політикою.

Країну, в якій найбільше цінують і поважають професії ВЧИТЕЛЯ, ЛІКАРЯ і ОФІЦЕРА. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я, ДЕМОГРАФІЯ і ЕКОЛОГІЯ — є першими турботами Уряду. Міцні ЕКОНОМІКА, АРМІЯ і ДИПЛОМАТІЯ — забезпечують їх високий європейський рівень. А, масовий і потужний СЕРЕДНІЙ КЛАС — є кращим запобіжником для спроб олігархату перехопити у народу контроль над владою в Державі.

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь».

свіжі новини

Вступ України до НАТО відбувається вже зараз, — Олег Бєлоколос

Потрібно сформувати лише політичне рішення

25.11.2022
Він, відволікаючи на себе ворожу авіацію у повітряному бою захистив небо, а його донька написала зворушливий вірш-присвяту

Старша донька Героя України полковника Олександра Оксанченка Ганна написала вірш-присвяту відомому військовому льотчику, який загинув у перші дні війни в повітряному бою, відволікаючи на себе ...

21.11.2022
Олег Бєлоколос: Саміт G20 чітко продемонстрував, що поглиблення ізоляції країни-агресора набирає хід

Голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член Політради партії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос, коментуючи виданню Comments.ua перші підсумки саміту ...

16.11.2022
Дуже важливо, що Сі та Байден на переговорах підкреслили їх протидію застосуванню чи загрозі застосування ядерної зброї в Україні, — Ігор Смешко

«… Заява США про те, що Сі та Байден «повторили свою домовленість про те, що ядерну війну ніколи не слід вести і її ніколи не можна виграти, і підкреслила їх протидію застосуванню чи ...

16.11.2022
Усі новини