Долучитися до партії Підтримати фінансово
08.08.2022

Заява Політичної Партії «Сила і Честь»

thumb

Шановні Друзі, захисники Вітчизни, співвітчизники, члени Партії, однодумці та прихильники!

У цей важкий для всіх нас і нашої дорогої України час змушені відволікти Вашу увагу, тому що під час війни боротьба із внутрішнім ворогом є також важливим елементом боротьби із ворогом зовнішнім.

4 травня 2022 року Політична партія «Сила і Честь» року вже публікувала заяву щодо інформаційних атак з метою дискредитації нашої Партії та її Лідера (https://sylaichest.org/zayava-pres-sluzhbi-politichno%d1%97-parti%d1%97-sila-i-chest/).

Проте 6 серпня, минулої суботи, деякі ЗМІ перейшли червону лінію.

Пам’ятаєте, яким було пояснення президента росії путіна щодо повномасштабного вторгнення в Україну від 24.02.2022? — «Ми напали на Україну, щоб упередити її напад на Росію». Аналогічний формат наративу маємо й зараз: «Ми звинуватимо генерала Смешка у державній зраді, щоб він потім не звинуватив у ній нас».

Таким є очевидне пояснення нової брудної інформаційної атаки (https://youtu.be/r16yGNxQKvc) у ЗМІ, які вважаються близькими до Офісу Президента (https://t.me/office_ua/1648).

Не наводячи ЖОДНИХ ФАКТІВ, свідчень або посилань на правоохоронні органи, ґрунтуючись виключно на припущеннях та брехні – свідомо розповсюджується дезінформація, яка б’є по репутації Ігоря Смешка. Вражає те, що інструментарієм оприлюднення та поширення цього бруду став рейтинговий телеканал, інтегрований у загальнонаціональну мережу телерадіомовлення.

Хочемо вірити, що сам Президент України Володимир Зеленський не має до цього відношення.

Абсурдність звинувачень очевидна.

Прізвище генерала Смешка начебто згадувалось у розмові неназваних людей. Голосу Смешка на записах немає. На зустрічах зрадників він не був присутній. Але — «справа» стосовно нього «має бути розслідувана».

Так само абсурдною є спроба зробити його «проросійськи налаштованим». І це про дійсного патріота України — одного із перших, починаючи із 1991 року, хто доклав немалих зусиль до розбудови українського незалежного міністерства оборони, зовнішньої воєнної розвідки України, Комітету з питань розвідки при Президентові України і Служби зовнішньої розвідки України. Першого у новітній історії України її закордонного військового аташе в США – країни, яка сьогодні є одним з головних партнерів нашої країни.

Генерала, який ще у 2000 році був змушений піти у відставку з посади керівника воєнної розвідки України внаслідок прямого прохання про це путіна і керівництва СБУ часів Л.Деркача, які вважали його «американським резидентом у Києві» (таємне листування Посольства США у Києві з Вашингтоном, справа «Вікілікс»). Ролі І.Смешка у запобіганні приходу до влади Януковича у 2004 році була присвячена передовиця «Нью-Йорк Таймс» (https://www.nytimes.com/2005/01/17/world/europe/how-top-spies-in-ukraine-changed-the-nations-path.html).

Не менш цікавим є те, що ця фейк-атака здійснюється на телевізійному каналі, власник якого перебуває під слідством ФБР США за звинуваченням у корупції, розкраданні державних коштів України на мільярди доларів та відмиванні їх у США. І до цієї атаки долучені проросійські ЗМІ, які якраз самі перебувають під санкціями РНБОУ (https://strana.best/news/402508-smeshko-i-hordona-podozrevajut-v-hosizmene-protiv-eks-hlavy-sbu-nashli-dokazatelstva.html). Але завдяки постійній зміні доменних імен російські інформаційні провокації продовжують обходити «блек-лісти заборон» та впливати на українську аудиторію.

А безпосереднім приводом для нової хвилі інформаційної атаки на генерала Ігоря Смешка ми вважаємо зареєстровану 4 серпня 2022 року на офіційному сайті Президента України Петицію — №22/152492-еп, про Призначення Смешка Ігоря Петровича на посаду голови СБУ, автор (ініціатор) Сіденко Андрій Володимирович (https://petition.president.gov.ua/petition/152492).

05 серпня 2022 року на цьому ж сайті з’явилася ще одна Петиція — №22/156004-еп, теж про Призначення на посаду голови СБУ Смешка Ігоря Петровича, але вже іншого автора (ініціатора), Сіденко Анастасії Гурамівної.

Збіг таких подій є малоймовірним. Швидше за все, дві петиції з однаковим змістом (!) було оприлюднено одночасно з метою «розмити» голоси — для того, щоб перша петиція не набрала потрібної кількості голосів.

Вважаємо, що маємо справу зі спланованою провокацією проти нашої Партії у той час, коли її Голова — генерал І.Смешко — як кадровий офіцер, призупинив свою політичну діяльність (https://www.facebook.com/100003597874664/posts/2489175821212323/?d=n) у зв’язку з війною і мобілізацією, працює в Україні та докладає всіх зусиль, особливо на міжнародному рівні, для нашої спільної Перемоги.

м. Вашингтон, США, 4.07.2022, Ігор СМЕШКО після виступу на засіданні одного із найповажніших Клубів світової політичної еліти

Говорячи про заслуги будь-якого політика перед Україною, окремо хотілось би також запитати виключно «критиків» генерала І.Смешка — а вони можуть похвалитися такими самими досягненнями в інформаційно-ідеологічній війні з Росією, як І.Смешко — автор книги «Нариси з історії України» (https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2020/10/smeshko_narysy_z_istorii.pdf). Книга напряму руйнує путінську теорію «русского мира» і опонує потужній науково-ідеологічній машині агресора з цього питання.

В українській історії надто багато прикладів, коли через чвари, звинувачення, кон’юнктурну брехню, наклепи та цілеспрямовану дезінформацію ми втрачали спочатку перемогу, а потім і незалежність. Тому ми переконані, що під час війни за свободу та незалежність України маємо бути всі разом націлені на спільну Перемогу над агресором і бути патріотами держави.
Звертаємося до всіх громадян України з проханням не довіряти фейковій інформації стосовно Ігоря Смешка — Голови Політичної партії «Сила і Честь», ексголови СБУ, ексначальника Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайного і Повноважного Посла України, генерал-полковника.

“Наклеп жахливий тому, що жертвою його несправедливості є один, а творять цю несправедливість двоє: той, хто поширює наклеп, і той, хто йому вірить”. Це слова давньогрецького історика Геродота.

Слава Україні та її Героям! Перемога буде за нами! Смерть ворогам України!

 

Політрада Політичної Партії «Сила і Честь»

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for ...

02.03.2024
Два роки тому, відволікаючи на себе ворожу авіацію, у повітряному бою загинув Герой України ОЛЕКСАНДР ОКСАНЧЕНКО

У перші дні війни у повітряному бою, 25 лютого 2022 року відволікаючи на себе ворожу авіацію російського агресора, загинув Герой України, патріот України, один з найкращих у світі ...

26.02.2024
Ігор СМЕШКО рекомендує нашим можновладцям у боротьбі з корупцією використовувати формулу Гері Беккера

«Будь-яка наука вважається справжньою НАУКОЮ, коли вона спирається на математичний апарат» – так прокоментував на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко матеріал на “Українській ...

22.02.2024
Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Усі новини