Долучитися до партії Підтримати фінансово
19.10.2022

Загинув воїн-герой і патріот Ростислав Шийко. Він віддав своє життя заради майбутнього України

thumb

Із сумом повідомляємо, що, захищаючи Україну від російського окупанта, під час виконання службових обов’язків на Сході України героїчно загинув 33 річний Ростислав Шийко – син члена правління Львівського осередку Політичної партії “Сила і Честь” Ореста Шийка. Це сталося 18 жовтня 2022 року в районі міста Попасна Луганської області.

Ростислав Шийко був справжнім патріотом України, шанувальником спорту та фанатом львівських «Карпат», людиною з відкритим і добрим серцем. Активний учасник Майдану, Ростислав боронив Україну під час АТО, а після вторгнення російських окупантів став на захист своєї Держави у складі 103-ї бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Ростислав віддав своє життя заради нашого майбутнього, заради незалежної та процвітаючої України.

Політрада, Секретаріат та члени Політичної партії «Сила і Честь» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

Ми завжди будемо у вічному боргу перед матерями й батьками, які виростили таких мужніх, самовідданих і патріотичних дітей.

Вічна та світла пам’ять Герою!

Інформацію щодо прощання з Ростиславом Шийком буде надано додатково.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Nulled ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини