Долучитися до партії Підтримати фінансово
04.10.2023

За допомогу ЗСУ наш однопартієць отримав національну відзнаку “Гордість і Слава України”. Наші вітання!

thumb

29 вересня 2023 року в Національному центрі “Український Дім” в Києві відбулося урочисте вручення національної відзнаки “Гордість і Слава України” Володимиру Євгеновичу Сидорову, депутату Карлівської міської ради, виконувачу обов’язки Голови правління Полтавського осередку Політичної партії “Сила і Честь”, а також засновнику та директору сільськогосподарського підприємства “Агромаш“. Ця відзнака була вручена Володимиру Сидорову за його важливий внесок у допомогу Силам оборони України під час війни з росією.

З початку війни Володимир Сидоров активно долучився до допомоги Збройним Силам України та волонтерських ініціатив, таких як Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР). Він зіграв важливу роль у закупівлі, ремонті та доставлення автотранспорту (десятки пікапів, мікроавтобусів та фур), необхідного на передову лінію оборони.

Крім того, завдяки підтримці Володимира Сидорова та інших депутатів Карлівської міської ради, 145 батальйон тероборони отримав сучасний аерокоптер Mavic 3 Fly More Combo для виконання бойових завдань. Ініціативи та робота Володимира Сидорова є вкрай цінними та заслуговують на щирі вітання та подяку за його великий внесок у наближення Перемоги України.

Цьогоріч цією цією відзнакою нагороджені 90 людей, серед яких волонтери, військові медики, медики, освітяни, будівельники, меценати, аграрії, державотворці. Цей захід вшановує тих, хто прикладає максимум зусиль для нашої спільної Перемоги України. Його мета полягає в донесені суспільству інформації про незламних та успішних українців, які активно захищають нашу країну і сприяють її розвитку, а також тих, хто забезпечує життєдіяльність країни та допомагає Збройним Силам України, спільно об’єднуючи націю.

Національна відзнака «Орден пошани – «Гордість нації», започаткований у 2013 році за підтримки Офісу Президента України спільно з УІВЦ «Галактика», разом з Міжнародним Благодійним Фондом «Незламна Українська Нація».

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини