Долучитися до партії Підтримати фінансово
17.08.2023

З Днем народження пане генерале!

thumb

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале!

Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження!

Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог.

Ваші порядність, відданість справі і невтомна праця на благо України надзвичайно важливі сьогодні, коли Україна бореться за своє існування, за Свободу і Незалежність, за європейські цінності, за демократію. Розуміємо, що сьогодні багато Ваших справ залишаються поза офіційними повідомленнями ЗМІ, але переконані, що невдовзі Ваш вклад у нашу спільну Перемогу буде належним чином оцінений людьми.

Ви завжди для нас є прикладом справжнього лідера і патріота. Професіоналізм державника, досвід, порядність – лідери саме з такими рисами необхідні зараз Україні як ніколи.
Щиру любов до нашого народу і його багатовікових традицій Ви нещодавно висловили у своїх «Нарисах з історії України». Книга вже опублікована англійською мовою, готується друк іншими європейськими мовами. Це один з тих Ваших внесків у Перемогу, який вкрай потрібен сьогодні для інформаційної протидії російській пропаганді, що просуває свої наративи про відсутність української нації та її історії.

Щиро вдячні Вам за Вашу енергію, міцну волю та непохитний дух!

Бажаємо Вам, Вашій родині та близьким міцного здоров’я, добра і благополуччя! Натхнення Вам, безмежної енергії і невичерпної мотивації для подальших звершень!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Секретаріат Політичної партії «Сила і Честь»

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини