Долучитися до партії Підтримати фінансово
17.08.2023

З Днем народження пане генерале!

thumb

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале!

Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження!

Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог.

Ваші порядність, відданість справі і невтомна праця на благо України надзвичайно важливі сьогодні, коли Україна бореться за своє існування, за Свободу і Незалежність, за європейські цінності, за демократію. Розуміємо, що сьогодні багато Ваших справ залишаються поза офіційними повідомленнями ЗМІ, але переконані, що невдовзі Ваш вклад у нашу спільну Перемогу буде належним чином оцінений людьми.

Ви завжди для нас є прикладом справжнього лідера і патріота. Професіоналізм державника, досвід, порядність – лідери саме з такими рисами необхідні зараз Україні як ніколи.
Щиру любов до нашого народу і його багатовікових традицій Ви нещодавно висловили у своїх «Нарисах з історії України». Книга вже опублікована англійською мовою, готується друк іншими європейськими мовами. Це один з тих Ваших внесків у Перемогу, який вкрай потрібен сьогодні для інформаційної протидії російській пропаганді, що просуває свої наративи про відсутність української нації та її історії.

Щиро вдячні Вам за Вашу енергію, міцну волю та непохитний дух!

Бажаємо Вам, Вашій родині та близьким міцного здоров’я, добра і благополуччя! Натхнення Вам, безмежної енергії і невичерпної мотивації для подальших звершень!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Секретаріат Політичної партії «Сила і Честь»

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Premium ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини