Долучитися до партії Підтримати фінансово
17.07.2019

Відповіді політичної партії «Сила і Честь» на запитання Всеукраїнської Ради Церков

thumb

Політична партія «Сила і Честь» вважає, що моральна основа нації є головною, навіть найважливішою складовою сили та благополуччя всієї нації. Про це йдеться у відповіді політсили на запитання Всеукраїнської Ради Церков щодо позиції партії стосовно питань віри, релігії та моралі.

– Чи вбачає Ваша політична партія важливим утверджувати в Україні свободу віросповідання та релігійний плюралізм, розвиваючи діалог та взаємодію з релігійною спільнотою на партнерських засадах, у тому числі під час законотворчого процесу?

Релігія – християнська, іудейська чи мусульманська – була фундаментальною у формуванні українського громадянина та українського суспільства. Більшість хвороб, що ми знаходимо сьогодні в Україні, можна прослідкувати за майже столітньою спадщиною страшного переслідування, здійсненого аморальним і антирелігійним органом, що протистоїть Божому правлінню. Ми ніколи більше не повинні дозволяти, щоб це сталося, і ми твердо віримо, що релігійні лідери і миряни мають істотну роль у відновленні праведного права, узгодженого з морально-етичними стандартами, що перевірені часом, і в консультації з обраними законодавцями. Ми твердо віримо, що виборні посадовці не тільки мають право, але й зобов’язані слухати їхні голоси та звертатися за їхніми порадами при розробці законів.

– Чи вбачає Ваша політична партія пріоритетом державної політики питання захисту сімей та дітей: зокрема, ініціювання розробки та прийняття державної програми щодо підтримки сімей з відповідним фінансуванням та підвищення рівня державної сімейної політики до рівня центрального органу виконавчої влади?

Націю і державу можна порівняти з будинком, що виготовлений із цегли. Цей будинок буде стояти і процвітати, і здолає всі негаразди, тільки якщо окремі цеглини будуть сильними і на місці. Якщо деякі з цих цеглин будуть послаблені або випадуть, то вся споруда ослабне і може зруйнуватися, і все інше, що законодавча влада захотіла би зробити, стало би неактуальним. Кожна цегла є сім’єю, і пріоритетом держави повинно бути зміцнення сімей. Обрані посадові особи повинні робити все можливе – для відновлення української родини до її традиційної центральної ролі в українському суспільстві.

– Чи буде Ваша політична партія в процесі європейської інтеграції України, незважаючи на тиск з боку західних партнерів, відстоювати національні інтереси та притаманні для українського суспільства сімейні, духовні та моральні цінності?

Наша партія усвідомлює і дбає про деякі «компроміси або погодження», які Україна зробила/прийняла, щоб відповідати європейським «цінностям». Ми не переконані, що всі ці «цінності» – особливо в моральній сфері – дійсно «європейські», і, як і всі конструкти, що допоки не витримали випробування часом, можуть бути нетривалими. Ряд європейських країн, особливо наші сусіди, вже відмовилися прийняти їх. Наша партія зробить те ж саме. Ми відповідаємо перед нашими співвітчизниками, а не перед Брюсселем – стосовно моральних або духовних питань, особливо тих, які можуть негативно вплинути на сім’ї.

– Чи може Ваша політична партія гарантувати відмову від ідеї просування на державному рівні одностатевих відносин, одностатевих партнерств та гендерної ідеології, яка викривлює розуміння понять «стать», «подружжя», «сім’я» (у тому числі відмовитися від ратифікації Стамбульської Конвенції, а також не сприяти публічній пропаганді одностатевих відносин і транс гендерного руху)?

Жодна політична партія не може ефективно функціонувати, якщо вона не визнає, що суспільство постійно розвивається та змінюється, а разом з цим – його звичаї, стандарти та переконання. Чи схвалюємо ми ці вірування чи ні, якщо ми не врахуємо їх, наші протилежні зусилля, хоч і добропорядні, можуть виявитися контрпродуктивними. І, звичайно, наша партія не намагалася би нав’язати протилежні переконання ні на кого іншого. Ісус Христос – найвідоміший і найефективніший моральний і духовний лідер у світі – також не намагався нав’язати Своїх поглядів або пригнітити кого-небудь. У минулому столітті, ми мали більше, аніж просто відчуття репресій. Проте, поки наш пріоритет залишається на традиційній сім’ї як тій, що найкраще відповідає потребам особистості та нації, наша увага буде зосереджена на підтримці такої родини, в рамках питання державної політики та забезпечення рівного захисту перед законом для тих, хто вибирає «альтернативний» спосіб життя. Ми, безумовно, не бачимо жодної ролі для держави у просуванні або підтримці такого способу життя або у відкритті громадських платформ, таких як школи, для їх пропаганди, або навіть публічного визнання їхньої «прийнятності» або «легітимності». Екстремістські, маргінальні та погляди меншин, завжди зберігатимуться в суспільстві, але держава не зобов’язана дозволяти, або визнавати, або підтримувати їх. І ми не маємо наміру робити це.

– Чи вбачає Ваша політична партія за необхідне залучати церкви і релігійні організації України як повноправних учасників громадянського суспільства до розробки та подальших громадських обговорень змін до Конституції України?

Як зазначено в нашій відповіді на перше запитання, ми не тільки визнаємо церкви та релігійні організації цінними «партнерами» у внесенні змін до Конституції, але й вимагатимемо їхніх рекомендацій – як «критичних» у визначенні того, що є в інтересах держави.

– Чи вбачає Ваша політична партія за доцільне покращення правового механізму практичної реалізації Закону України «Про захист суспільної моралі» з метою запобігання розбещенню неповнолітніх, розпалюванню міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі у медіа та засобами реклами?

Знову ж таки, як зазначалося у всіх наших попередніх відповідях, наша партія вважає, що моральна основа нації є – головною, навіть найважливішою складовою сили та благополуччя всієї нації. Ми вважаємо, що переважна більшість громадян України погоджуються з цим принципом, і вітають громадське заохочення і пропагування морально-етичних стандартів, якщо вони, або загалом прийнятні для переважної більшості наших громадян, або вважаються надзвичайно важливими для національного інтересу.

 Політична партія «Сила і Честь»

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини