Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.11.2022

В разі ірано-ізраїльської або ірано-саудівської війни, у справу можуть втрутитися США, – Олег Бєлоколос

thumb

Війна на Близькому Сході точно буде не на користь Ірану. Так вважає Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради парії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос.

Зокрема, у коментарі виданню Comments.ua він зазначив наступне:

“Суттєво прискорилося та розширилося ірансько-російське співробітництво. Можемо говорити про формування повноцінної осі Москва-Тегеран. Нічого хорошого Україні це не обіцяє. Ми, на жаль, не надто звертали увагу на близькосхідний регіон. А він, як показала ця війна, виявився до нас набагато ближчим, ніж ми думали”.

За словами Бєлоколоса, коли іранське керівництво пішло на відверту співпрацю з Росією, воно показало себе не з кращого боку. І ядерна угода, від якої Тегеран міг отримати послаблення санкцій, тепер є малоймовірною.

“Перепідписання угоди за такого розкладу навряд чи можливе, – вважає він. – А сторони (Захід з одного боку, а Іран – з іншого) були дуже близькі до цього. Але явний виступ іранців на боці росіян у війну проти України обвалив гіпотетичну угоду… Гадати не хочеться, але якщо розпочнеться ірано-ізраїльська війна чи ірано-саудівська, у справу можуть втрутитися США. І це точно буде не на користь Ірану, який і так роздирається внутрішніми протестами та конфліктами. Це також потягне нагору ціни на нафту, що вдарить вже по всьому світу”.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Free Download ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини