Долучитися до партії Підтримати фінансово
01.01.2023

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА ТУЗА

thumb

30 грудня 2022 року на 79 році перестало битися серце Сергія Івановича ТУЗА – генерал-лейтенанта, ексзаступника Голови Служби безпеки України, члена політради Політичної партії “Сила і Честь”.

Сергій Іванович проходив службу на різних посадах у сфері забезпечення національної безпеки і оборони України.

Як начальник Оперативно-розшукового управління Держкомкордону України (1995-1998 роки) Сергій Іванович доклав багато зусиль, аби прикордонна служба нашої держави мала можливість здійснювати необхідну для держави розвідувальну інформаційно-аналітичну та оперативно-розшукову діяльність і проводити контррозвідувальні заходи з метою забезпечення захисту державного кордону України.

Як заступник начальника ГУР МО України (1999-2003 рр.) Сергій Іванович ТУЗ використав свої знання і досвід  для проведення інформаційно-аналітичної роботи та планування спецзаходів військової розвідки.

У 2003 році Сергій Іванович був призначений заступником голови Служби безпеки України і працював до 2005 року у напрямі своєчасного виявлення та запобігання зовнішнім і внутрішнім загрозам безпеці України.

У 2004 році Сергія Івановича було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України із врученням пам’ятного знаку — за значний особистий внесок у справу забезпечення безпеки держави та багаторічну сумлінну службу.

Юрист за освітою, компетентний і ефективний керівник, висококласний аналітик зі стратегічним баченням, вимогливий до себе і справедливий до інших – він користувався авторитетом та повагою колег і друзів.

Однопартійці,  які мали честь працювати і спілкуватися з Сергієм Івановичем, пам’ятатимуть його сильною і чесною, неймовірно порядною людиною з доброю посмішкою та оптимістичним настроєм.

Ми розділяємо біль тяжкої втрати і висловлюємо глибокі співчуття дружині, дітям, рідним та близьким Сергія Івановича.

 

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!

свіжі новини

УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Кремлівські пропагандисти занепокоєні поширенням «Нарисів з історії України» за авторством Ігоря Смешка

Нещодавно на дискусійній панелі «Якою має бути стратегія України і світу щодо Росії після нашої Перемоги?», яка була проведена в рамках спільного проєкту LB.ua й EFI Group, Секретар РНБО ...

12.11.2023
Усі новини