Долучитися до партії Підтримати фінансово
01.01.2023

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА ТУЗА

thumb

30 грудня 2022 року на 79 році перестало битися серце Сергія Івановича ТУЗА – генерал-лейтенанта, ексзаступника Голови Служби безпеки України, члена політради Політичної партії «Сила і Честь».

Сергій Іванович проходив службу на різних посадах у сфері забезпечення національної безпеки і оборони України.

Як начальник Оперативно-розшукового управління Держкомкордону України (1995-1998 роки) Сергій Іванович доклав багато зусиль, аби прикордонна служба нашої держави мала можливість здійснювати необхідну для держави розвідувальну інформаційно-аналітичну та оперативно-розшукову діяльність і проводити контррозвідувальні заходи з метою забезпечення захисту державного кордону України.

Як заступник начальника ГУР МО України (1999-2003 рр.) Сергій Іванович ТУЗ використав свої знання і досвід  для проведення інформаційно-аналітичної роботи та планування спецзаходів військової розвідки.

У 2003 році Сергій Іванович був призначений заступником голови Служби безпеки України і працював до 2005 року у напрямі своєчасного виявлення та запобігання зовнішнім і внутрішнім загрозам безпеці України.

У 2004 році Сергія Івановича було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України із врученням пам’ятного знаку — за значний особистий внесок у справу забезпечення безпеки держави та багаторічну сумлінну службу.

Юрист за освітою, компетентний і ефективний керівник, висококласний аналітик зі стратегічним баченням, вимогливий до себе і справедливий до інших – він користувався авторитетом та повагою колег і друзів.

Однопартійці,  які мали честь працювати і спілкуватися з Сергієм Івановичем, пам’ятатимуть його сильною і чесною, неймовірно порядною людиною з доброю посмішкою та оптимістичним настроєм.

Ми розділяємо біль тяжкої втрати і висловлюємо глибокі співчуття дружині, дітям, рідним та близьким Сергія Івановича.

 

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ!

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини