Сотник: Нас чекають складні часи, і нам потрібні сильні лідери для складних часів
![thumb](https://sylaichest.org/wp-content/uploads/2019/07/67185785_2540125552666553_4792936434342297600_n.jpg)
За виборами, красивими гаслами політиків, роликами та бордами з обіцянками часто абсолютно невідомих нам людей ми не маємо права забувати про реальні загрози для нашої державності. Про це йдеться у блозі Олени Сотник, другого номеру виборчого списку партії «Сила і Честь».
За виборами, красивими гаслами політиків, роликами та бордами з обіцянками часто абсолютно невідомих нам людей ми не маємо права забувати про реальні загрози для нашої державності.
Ми знаходимось у стані політичної турбулентності, чим користається наш ворог, намагаючись підірвати нашу єдність, схилити до дій за його планом по розділу і знищенню України.
Напередодні у Страсбурзі Медведчук представив свій «план врегулювання» на Донбасі, в якому практично повторив слова Путіна щодо мирних переговорів. Медведчук заявив, що його партія пропонує «надати автономію Донбасу». А вже наступного дні, 18 липня , за три дні до виборів, Віктор Медведчук зустрічається демонстративно, під камери з президентом Росії Володимиром Путіним у Санкт-Петербурзі. Диктатор, на руках якого тисячі вбитих військових і цивільних українців, зламані долі 1,5 млн вимушених переселенців, зруйнована частина Донбасу, окупований Крим, де заарештовуються або просто зникають кримські татари, гаряче підтримав «план Медведчука», вочевидь, самим Путіним і його «баштами Кремля» з ФСБ та СВР і розроблений.
У той самий день, 18 липня, Путін з Макроном за спиною України «розглянули перспективи вирішення внутрішньоукраїнського конфлікту». Окупант, який напав на Україну, окупував та анексував частину територій, нав’язує Європі, а Європа радісно погоджується, свою брехню про «внутрішньоукраїнській конфлікт» з кадровими російськими військовими, «відпускниками» та танкістами-бурятами на Донбасі. І все це відбувається на 5 річницю трагедії з рейсом МН-17, збитим росіянами з російської зброї над окупованому Росією Донбасом.
А за день до того Путін підписав указ, що спрощує процедуру отримання російських паспортів жителям Луганської та Донецької областей, а не тільки окупованих Росією територій. Це є ознакою і демонстрацією прямих планів Путіна з продовження окупації України.
Чи вистоїмо ми в протистоянні з Росією, коли Європу схиляють до здачі цінностей, до визнання права за окупантом забирати те, що він захоче, без жодних для нього наслідків та покарань? Коли деякі політики в Україні напряму представляють інтереси Путіна і будуть це робити в українському парламенті? Чи можливо це без чіткої української зовнішньополітичної доктрини, без сильної армії, розвідки, СБУ? Ось питання, на яке кожен дати собі відповідь.
Нас чекають складні часи, і нам потрібні сильні лідери для складних часів. Давайте разом подумаємо про це, коли в неділю підемо голосувати на свою виборчу дільницю.
свіжі новини
“Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА, маєте піти у відставку. Звільнити місце тим, хто здатний це зробити…А велосипедні доріжки і зміна бруківки під час війни у ...
22.07.2024Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...
16.07.2024З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...
03.07.202430 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...
01.06.2024