Долучитися до партії Підтримати фінансово
07.12.2021

Смешко: За ідеологічними поглядами – я переконаний консерватор (Відео)

thumb

Консерватори та ліберали мають змінювати одне одного. Без цього будь-яка партія може скотитися в авторитаризм. Таке переконання висловив Голова Політичної партії “Сила і Честь” Ігор Смешко у виступі на публічній дискусії на тему “Чи на часі в Україні конституційний конвент?”, яка відбулася у пресцентрі Українського кризового медіацентру 1 грудня 2021 року.

“По ідеологічних поглядах – я переконаний консерватор. Це та ідеологія, яка й будувала усі сучасні демократії світу. Це часто відбувалося неліберальними заходами. Демократія дуже складна система, вона не існує без контролю над виконавчою владою”, – зазначив політик.

“Є обов’язкові закони функціонування демократії: по-перше, це відповідальність за наслідки своїх рішень, по-друге, верховенство права діє лише за умов розподілу влади на три гілки. І обов’язково під контролем четвертої гілки – ЗМІ. Третій закон – стабільність та інституційність системи”, – підкресли Ігор Смешко.

“Треба мінімум дві партії, що засновуються на повазі до демократії. Консерватори та ліберали мають змінювати одне одного. Без цього будь-яка партія може скотитися в авторитаризм”, – висловив своє бачення Голова Політичної партії “Сила і Честь”.

#Смешко #СилаіЧесть #Україна #консерватизм #політика #влада #демократія

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Nulled ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини