Долучитися до партії Підтримати фінансово
28.07.2019

Смешко: Не будемо дорікати тим нашим співгромадянам, які ще не навчились відрізняти людські якості в тих, за кого вони голосують.

thumb

Партія «Сила і Честь» проведе аналіз роботи Штабів і Секретаріату, помилок в організаційно-кадровій, агітаційній і планово-координаційній роботі та очиститься від зайвого баласту – випадкових людей. Також політсила залучить до подальшого партійного будівництва і участі у місцевих виборах однодумців та патріотів.

Про це йдеться у зверненні голови партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка, оприлюдненому на його сторінці в соцмережах.

Дорогі Друзі, позачергові вибори у Верховну Раду України відбулись.

За останнім повідомленням ЦВК партія «Сила і Честь» посіла 7 місце у загальнонаціональному рейтингу. Вона отримала 3,8 відсотка голосів виборців, що означає її підтримали 558 674 громадян України.

Моя совість перед Вами – чиста. На Ваші багаточисельні звернення виставити свою кандидатуру на президентських виборах та після них продовжити боротьбу і на парламентських – зробив усе, що зміг.

У мене була успішна і щаслива кар’єра кадрового офіцера, вченого, дипломата.

Доля дала мені радість бути одним із творців розвідувальних органів незалежної України. Особливо – її зовнішньої воєнної розвідки. Безпосередньо координувати підписання двох Угод про військове співробітництво України із США і Швейцарією. Підготувати програму декадебізації і реформування СБУ, із відокремленням від неї розвідки і воєнної контррозвідки. А також створення на базі управління по боротьбі із корупцією – Національного бюро розслідування.

Але головне – запобігти кровопролиттю на першому Майдані в Києві, у 2004 році.

Після 2005 року зумів захистити себе від багаторічних, протиправних і політично вмотивованих переслідувань. Враховуючи безпідставне звинувачення у ЗМІ у причетності до справи «отруєння Ющенка». Зумів захистити свою сім’ю та забезпечити їй життя на рівні європейського середнього класу.

У меня було все добре. Але я хотів, щоб було добре і у всіх у нашій рідній Україні. Тому і зробив цей крок та вперше в житті – пішов у «велику» політику. Не як позапартійний військовий, а як можливий НОВИЙ народний політичний обранець.

Ви знаєте, в яких умовах знаходиться наша держава. Але я не сховався за можливістю стороннього «шляхетного» спостереження і «глибоковиразного» мовчання. Відав півроку власного життя і життя моєї сім`ї для боротьби у бруді, фаховому невігластві, заздрості, зловтішанні і цинічному популізмі серед «досвідчених» політиків та молодих і амбітних, але вже самозакоханих та некомпетентних новачків.

Події розвивалися дуже стрімко. Партії як ефективно діючої організації фактично не існувало. Коли я прийняв керівництво нею від О. Кіхтенко, який очолював її із 14.09.2014 по 20.06.2018рр., вона налічувала не більше двох сотен членів. Серед них – 13 у складі її Політради та 11 формально діючих керівників областних осередків.

Для прикладу, Чернігівська обласна парторганізація (керівник якої В.Безкровний разом із О. Кіхтенко та М. Обиходом підписали під час останніх виборів відомого відкритого листа із звинуваченням мене у «вождизмі») – саморозпустилася ще 17.07.2017 року.

На минулих парламентських виборах 2014 року партійний список із 72 осіб, який очолювали О.Кіхтенко і М.Обиход, отримав підтримку 13 549 виборців, що склало 0,08 відсотків від загального числа тих, хто взяв участь у голосуванні.

Усе потрібно було створювати майже наново. За неповних 2 місяці. Без фінансування і бюджету. До 20.06.2018 року партія не здійснювала будь – якої фінансової діяльності. Про рівень її керованості свідчили дві спроби Мінюсту у грудні 2016р. та січні 2017 р. притягнути О.Кіхтенка до юридичної відповідальності за несвоєчасну здачу обласними осередками «нульових» фінансових звітів.

Без будь – якої реальної допомоги старої політради, яка фактично «керувала» до того паперовою партією пенсіонерів – силовиків. Але по своїх амбіціях могла би конкурувати із політбюро колишньої КПРС. В умовах браку часу і Вашого запиту на створення виборчого списку, який би складався із сотні подібних до мене людей.

На щастя, сучасна наука ще не володіє знанням клонування людей. Але мені дійсно не вдалося створити до виборів повноцінно і ефективно діючу структуру нової партії. Не вистачило просто часу достукатись до кожного, хто щиро хотів допомогти у цьому, зустрітися із багатьма людьми, які на відміну від «старих партійців» самовіддано боролися за нашу спільну перемогу до кінця.

Виборчий список партії формувався паралельно із розбудовою партійних осередків, регіональних виборчих штабів, пошуком фінансування кампанії та можливостей доступу до ЗМІ. В умовах безпрецедентного браку часу, чорного піару, бруду, брехні, наклепів і заздрощів, які були сфокусовані як проти мене, так і проти знакових людей із списку. За кожного із членів якого – я несу персональну відповідальність. Але у відповідь на бруд і брехню, що лилась на нашу адресу від конкурентів, ми ні разу не скористались нашим знанням про них у відповідь.

Помилки у формуванні списку були. Визнаю, він не був ідеальним. Для багатьох – незрозумілим та навіть образливим. Моїм бажанням було зібрати в ньому не тільки силовиків, але й порівняно молодих фахівців у різних сферах економіки та соціального життя країни. Мова йшла про парламент, де необхідно було відразу включитися в роботу. Часто розумні та професійні люди вже мають непрості біографії та долі. Це прощалось усім партіям, окрім нашої. Але Ви ще зможете порівняти якість нашого партійного списку із складом Верховної Ради, яка обрана.

Пам’ятаєте слова сторічної давнини? «Якщо ви, панове, коли-небудь будете в тих умовах, у яких я був, то, бажаючи вам добра, раджу: бережіть розумних, освічених, здатних до роботи людей, у нас їх можна по пальцях перелічити. Не звертайте увагу на дрібниці. Не акцентуйтесь на минулому ваших підлеглих, якщо в цю хвилину вони цінні своєю працею. За цю пораду ви мені потім подякуєте».

Боротьба, яку ми пройшли разом із Вами, не була даремною. Наша поява у Верховній Раді ламала би всі тіньові договорняки і розклади олігархічно – кланових груп, а тому нас так боялися і так воювали із нами. На цих виборах у нас, скоріш за все, знову вкрали біля двох процентів голосів. У 40 відсотків дільниць ми так і не змогли призначити ні одного нашого представника чи спостерегача. Особливо «оголеними» виявилися ДВК Харківської, Луганскої, Донецької, Запорізької, Херсонської та Одеської областей.

В першу ж ніч підрахунку голосів після виборів відбувся казковий розрив між неухильно зростаючою при паралельному підрахунку голосів нашим штабом цифрою 4,63 відсотків і «обвалом» ії в офіційних даних ЦВК до 3,78 відсотків. Це співпало із відповідним початком зростання голосів, за даними ЦВК, у Радикальної партії та партії «Голос».

У той же час навіть офіційно у нас є біля чотирьох відсотків підтримки виборців, а це сотні тисяч наших однодумців. І це те, що вже ніхто не зможе вкрасти у нас.

Щиро вдячний усім Вам за Вашу віру і підримку. За Вашу важку і виснажливу волонтерську працю в штабах, виборчих дільницях. Агітаторам і просто симпатикам нової КОНСЕРВАТИВНО – ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ. Яка тільки народжується. Із Вашою безцінною та безкорисливою допомогою.

Користуючись нагодою, прошу також вибачення перед тими, кому не зумів приділити належної уваги, зустрітися і переговорити особисто.

Ці вибори подарували мені щастя знайомства і праці разом із новими, прекрасними і розумними людьми та можливість по-справжньому оцінити деяких старих «друзів – однопартійців». Як наприклад, М. Обихода, висока « моральність» якого не завадила йому вже декілька років працювати на відомого олігарха та посеред минулих президентських перегонів запропонувати мені від його імені зняти мою кандидатуру на користь А. Гриценка…

Але ми вже підняли інтелектуальну, моральну, культурну та патріотичну планку політичного та соціального життя в Україні. І нас тепер – сотні тисяч, які вірять у нашу спільну Перемогу, яка буде Перемогою України!

Ми відрізнялись від інших тим, що думали, аналізували, пам’ятали, прогнозували і головне – вміли відрізняти справжню КУЛЬТУРУ, ФАХОВІСТЬ і ПАТРІОТИЗМ від войовничого невігластва, цинічного популізму та прихованої жадоби до влади і грошей.

Не будемо дорікати тим нашим співгромадянам і землякам, які за різних життєвих обставин і причин, ще не навчились відрізняти подібні людські якості в тих, за кого вони голосують.

Навіть Євросоюз і США потерпають від загрозливого зростання рівня популізму в політиці. Навіть їхні поважні за віком демократії наразі перебувають під загрозою руйнації від натиску авторитаризму ззовні та войовничого популізму і непрофесіоналізму всередині цих країн.

Більшості людей, на жаль, притаманно вірити у дива миттєвих «казкових» перетворень за допомогою «казкового героя», або «доброго царя», чи « національно свідомого диктатора», які всі життєві проблеми швидко вирішить за них. Краще навіть – без їхньої особистої участі і без особистої відповідальності.

Наші плани прості. Закінчити аналіз роботи Штабів і Секретаріату, аналіз помилок у організаційно – кадровій, агітаційній і планово – координаційній роботі. Очиститись від зайвого баласту – випадкових людей. Не оминути жодного однодумця і патріота, залучивши його до подальшого партійного будівництва і участі у місцевих виборах.

Мені особисто – закінчити редагування книги: «Останній романтик Європи: Національна ідея і національна стратегія України у 21 столітті, або – куди прямуєш Європо?», яке перервав на початку року. Продовжити наукову і викладацьку діяльність та відстоювати національні інтереси України у поважних аналітичних центрах Світу.

І далі – боротися за те, у що ми всі із Вами, дорогі Друзі, щиро повірили – у Світле і Величне Майбутнє нашої рідної Батьківщини – України. Яка обов`язково не тільки сама стане сильною, заможною, демократичною і висококультуною країною, але й може допомогти «старій» Європі залишитись собою.

Щиро Ваш,
Ігор Смешко

свіжі новини

Будь-який НПЗ ворога без електроенергії зупиниться,-Олександр Мирний

“Знову про удари”. Так назвав коментар за 11 квітня 2024 року на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. У своєму ...

12.04.2024
Українська версія “Нарисів з історії України» за авторством Ігоря Смешка стала доступною на Amazon.com для закордонних читачів

Повідомляємо, що на авторитетному світовому інтернет-сервісі Amazon.com вже доступна українська версія “Нарисів з Історії України”, автором якої є Президент Центру стратегічних ...

21.03.2024
Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for ...

02.03.2024
Два роки тому, відволікаючи на себе ворожу авіацію, у повітряному бою загинув Герой України ОЛЕКСАНДР ОКСАНЧЕНКО

У перші дні війни у повітряному бою, 25 лютого 2022 року відволікаючи на себе ворожу авіацію російського агресора, загинув Герой України, патріот України, один з найкращих у світі ...

26.02.2024
Усі новини