Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.02.2023

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

thumb

США збираються поставити Україні високоточні ракети, що планують, дальністю 150 км. До цього Вашингтон погодився надати Україні танки Abrams та БМП Bradley. Чому Білий дім пішов на цей крок?

На цю тему сайт Charter97.org поговорив з експертом з питань зовнішньої та безпекової політики фонду «Майдан закордонних справ», ексрадником посольства України в Канаді та Кенії, членом Політради політичної партії “Сила і Честь” Олегом Бєлоколосом.

— Так звані «червоні лінії» малюють здебільшого у Москві. Щоразу напередодні якогось оголошеного постачання вони говорять про те, що це буде якась чергова межа. Спочатку це було з HIMARS, зараз важкі танки, причому не тільки від Сполучених Штатів. Але це лише роздуми Москви на цю тему.

Я думаю, що у Вашингтоні не звертають особливої уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць української армії.

— Ці ракети можуть діставати до Криму. Чи можна говорити, що США підтримуватимуть Україну у прагненні звільнити півострів?

— Річ у тому, що позиція Сполучених Штатів щодо територіальної цілісності України, включаючи Кримський півострів, залишається незмінною з 2014-го року. Там немає сумнівів, Крим — це територія України. Тому відмінностей від тимчасово окупованих областей на півдні чи сході України, ані у Києві, ані у Вашингтоні не бачать.

Наш президент неодноразово говорив, що ми маємо вийти на міжнародно визнані кордони 1991-го року, які визнавали і Сполучені Штати та майже вся світова спільнота, навіть ті, які зараз мовчать із приводу Криму.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини