Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.02.2023

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

thumb

США збираються поставити Україні високоточні ракети, що планують, дальністю 150 км. До цього Вашингтон погодився надати Україні танки Abrams та БМП Bradley. Чому Білий дім пішов на цей крок?

На цю тему сайт Charter97.org поговорив з експертом з питань зовнішньої та безпекової політики фонду «Майдан закордонних справ», ексрадником посольства України в Канаді та Кенії, членом Політради політичної партії «Сила і Честь» Олегом Бєлоколосом.

— Так звані «червоні лінії» малюють здебільшого у Москві. Щоразу напередодні якогось оголошеного постачання вони говорять про те, що це буде якась чергова межа. Спочатку це було з HIMARS, зараз важкі танки, причому не тільки від Сполучених Штатів. Але це лише роздуми Москви на цю тему.

Я думаю, що у Вашингтоні не звертають особливої уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць української армії.

— Ці ракети можуть діставати до Криму. Чи можна говорити, що США підтримуватимуть Україну у прагненні звільнити півострів?

— Річ у тому, що позиція Сполучених Штатів щодо територіальної цілісності України, включаючи Кримський півострів, залишається незмінною з 2014-го року. Там немає сумнівів, Крим — це територія України. Тому відмінностей від тимчасово окупованих областей на півдні чи сході України, ані у Києві, ані у Вашингтоні не бачать.

Наш президент неодноразово говорив, що ми маємо вийти на міжнародно визнані кордони 1991-го року, які визнавали і Сполучені Штати та майже вся світова спільнота, навіть ті, які зараз мовчать із приводу Криму.

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини