Долучитися до партії Підтримати фінансово
22.10.2022

Одних санкцій щодо Ірану недостатньо, щоб заблокувати допомогу Росії

thumb

Так вважає голова правління неурядової організації «Майдан закордонних справ», член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос. Про це він заявив у коментарі виданню Comments.ua:

«Тегеран справді прийняв бік Москви, відверто допомагаючи їй у продовженні збройної агресії проти України. Більше того, є підстави вважати Іран фактичним співучасником злочинів проти цивільного населення України та знищення нашої інфраструктури. Зараз важливим є збір відповідних доказів, за допомогою яких цю країну можна буде згодом притягнути до відповідальності, у тому числі й у міжнародних судах».

Тим часом, підкрелює експерт, навряд чи одними лише санкціями, запровадженими щодо Ірану, можна зупинити виробництво їм дронів-вбивць, так само як їх передачу країні-агресору.

«В свій час країни-члени Режиму контролю за ракетними технологіями (РКРТ) вже зазнали невдачі в довгострокових спробах не допустити шляхом різного роду обмежень розвитку ракетної програми Ірану, — нагадує Олег Бєлоколос.

«Тому, підкреслює експерт, нам слід менше апелювати до абстрактного світу за допомогою, а концентрувати свої сили на конкретних проектах з країнами, які надають чи планують уже найближчим часом надати нам дієву підтримку у протидії російській агресії, зокрема у сфері протиракетної та протиповітряної оборони».

 

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини