Долучитися до партії Підтримати фінансово
22.10.2022

Одних санкцій щодо Ірану недостатньо, щоб заблокувати допомогу Росії

thumb

Так вважає голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради парії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос. Про це він заявив у коментарі виданню Comments.ua:

“Тегеран справді прийняв бік Москви, відверто допомагаючи їй у продовженні збройної агресії проти України. Більше того, є підстави вважати Іран фактичним співучасником злочинів проти цивільного населення України та знищення нашої інфраструктури. Зараз важливим є збір відповідних доказів, за допомогою яких цю країну можна буде згодом притягнути до відповідальності, у тому числі й у міжнародних судах”.

Тим часом, підкрелює експерт, навряд чи одними лише санкціями, запровадженими щодо Ірану, можна зупинити виробництво їм дронів-вбивць, так само як їх передачу країні-агресору.

“В свій час країни-члени Режиму контролю за ракетними технологіями (РКРТ) вже зазнали невдачі в довгострокових спробах не допустити шляхом різного роду обмежень розвитку ракетної програми Ірану, – нагадує Олег Бєлоколос.

“Тому, підкреслює експерт, нам слід менше апелювати до абстрактного світу за допомогою, а концентрувати свої сили на конкретних проектах з країнами, які надають чи планують уже найближчим часом надати нам дієву підтримку у протидії російській агресії, зокрема у сфері протиракетної та протиповітряної оборони”.

 

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини