Долучитися до партії Підтримати фінансово
29.11.2019

Ігор Смешко запропонував владі тест стосовно ситуації з ПАТ «Мотор Січ»

thumb

Голова політичної партії «Сила і честь», екс-голова Служби безпеки України Ігор Смешко запропонував «ТЕСТ на ДЕРЖАВНИЦЬКУ зрілість, ПАТРІОТИЗМ і ПРОФЕСІЙНІСТЬ Уряду і політичної більшості в Верховній Раді».

Про це він зазначив на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук, підкресливши, що це «також тест — для нинішнього керівництва МО, РНБО і СБУ»:

«Інтелектуальна власність належить не заводу, а народові України. Безоплатна її передача в аренду приватизованому заводові при Ющенко — злочин. Втрата цієї власності і заводу — національна зрада і невиправний удар по національній безпеці і обороні України.

Кращі фахівці — ракетники, авіаційні двигуни, вертольотні двигуни — основа для власного українського гелікоптеру і найкращі в світі двигуни для крилатих ракет — будуть незворотньо втрачені для України.

Цивілізований світ нагороджує Нобелевською премією — 2018 американського економіста Пола Ромера за математичну модель доказу ним, що макроекономічне зростання будь якої країни, окрім капітальних інвестицій і високо кваліфікованоі продуктивної праці —  неможливе без науково-технологічних ІНОВАЦІЙ…

Ми ж «збираємось» отримати відсоток ВНП за рахунок продажу останньої сорочки: найкращих вітчизняних НАУКОВО ТЕХНІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ — світового рівня і і наших кращих черноземів на ЗЕМЛІ».

Слід зазначити, нещодавно Ігор Смешко під час круглого столу «Військово-технічне співробітництво України з США» в Інституті Горшеніна звертав увагу, як потрібно розділяти проблеми колективу «Мотор Січ» і проблеми приналежності технологій, якими володіє підприємство.

«Ми могли б давно мати свій український вертоліт, якби була держпрограма і всі ці роки ми над цим працювали. А замість цього закуповуємо вертольоти за кордоном.

Але головне питання в тому, що ми взагалі можемо втратити технологій і серійне виробництво наукомісткої продукції світового рівня, найкращих у світі двигунів для вертольотів. Росія не може вже кілька років виконати свій план прийняття на озброєння вертольотів, тому що не має відповідного серійного виробництва достатньої кількості двигунів, які виробляє «Мотор Січ». Крім того, цей завод виробляє найкращі двигуни для крилатих ракет. Україні що, не потрібно створювати свою крилату ракету? А як ми збираємося захиститися в цьому світі? Ми вже зрозуміли, що альтруїстичних союзників і друзів у світі немає. Але найголовніше — технологія виробництва — це не власність колективу «Мотор Січ», а власність народу України», — підкреслив Ігор Смешко.

свіжі новини

Смешко про ідеологічні партії, відсутність професіоналів у владі, кадровий підбір, роботу спецслужб

Ексголова Комітету з питань розвідки при Президентові України, колишній керівник воєнної розвідки, перший заступник Секретаря РНБО, ексголова Служби безпеки України, лідер політичної партії ...

04.07.2020
Американсько-польське посилення східного флангу НАТО: що може зацікавити Україну?

Ситуація навколо кордонів будь-якої держави є одним з найбільш визначальних чинників національної безпеки – ця аксіома міжнародних відносин добре відома ще з часів стародавнього Єгипту і древньої ...

30.06.2020
Віденський стратегічний вальс: поки удвох

Для України більш ніж нагальним питанням буде вироблення власної стратегії дій щодо СНО-ІІІ

24.06.2020
Політична партія «Сила і Честь» — лідер, як політична сила за яку українці потенційно готові проголосувати

Про це свідчать результати опитування Центру «Соціальний моніторинг», опубліковані 23 червня. Політична партія «Сила і Честь» має найкращий показник серед усіх політичних ...

24.06.2020
Усі новини