Долучитися до партії Підтримати фінансово
07.01.2024

30 грудня зупинилося серце фастівчанина, Захисника України і Патріота ГРИГОРІЯ Д’ЯЧЕНКА

thumb

ГРИГОРІЮ ГРИГОРОВИЧУ Д’ЯЧЕНКУ було 37 років, він служив у прикордонних військах, отримав поранення восени 2023 року і помер у шпиталі від ран.

Григорій Д’яченко народився 19 червня 1986 року у Фастові, середню освіту отримав у місцевих ЗОШ №1 та ЗОШ №5. Після школи завершив освіту на факультеті картографії, геодезії та землевпорядкування Інституту інноваційних технологій та землевпорядкування при НАУ.

Працював у Державній екологічній інспекції у Київській області, виконував обов’язки начальника відділу екологічного контролю на кордоні. За сумлінну працю отримав срібну відзнаку від Голови Митної служби України “За сприяння митній службі України”. Згодом обіймав посаду інженера з охорони навколишнього природного середовища у фастівському ТОВ.

У березні 2023 р., маючи цілу низку хвороб, добровольцем став до лав Збройних Сил України. У військовій частині 1551 був зарахований на посаду інспектора прикордонної служби третьої категорії – помічника гранатометника першого відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби другої прикордонної комендатури швидкого реагування.

Військову службу Григорій Д’яченко проходив спочатку на Бахмутському напрямку, а згодом – на кордоні Харківської області. Саме на Харківщині в листопаді 2023 року він отримав важке поранення ніг.

30 грудня 2023 року Герой помер у Головному військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України від ускладнень після поранення і прогресуючих хвороб.

У Григорія Григоровича залишилися дружина Юлія, діти Владислава та Нікіта, батьки Людмила і Олександр, рідні.

Політрада і Секретаріат партії “Сила і Честь” співчуває рідним, близьким та друзям Григорія,  розділяє з ними біль утрати.

Церемонія прощання із Захисником Вітчизни Григорієм Григоровичем Д’яченком і його поховання відбулися в селі на Паляниченському кладовищі.

Світла пам’ять та вічна слава Герою.

Слава Україні!

Героям слава!

Пресслужба партії

свіжі новини

“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Джорж Волошин: Ігор Смешко “Нарисами з історії України”спростовує путінську пропаганду про російсько-українське братерство.

Голова Служби Безпеки та Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша, ст., а також Асоційований Директор Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних ...

29.05.2024
Екс-командувачі НАТО визначили пріоритети Заходу в підтримці України-Звернення

Напередодні 75 річниці НАТО група відставних генералів країн-членів Північноатлантичного альянсу у колективному зверненні закликали змінити політику щодо військово-технічної підтримки України з ...

29.05.2024
Ігор Смешко про персональну відповідальність, планування, координацію, розробку, виготовлення та контроль озброєнь для Армії

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, один із засновників і другий керівник Головного управління розвідки Міноборони України, колишній Перший заступник і виконувач обов’язків ...

26.05.2024
Усі новини