Долучитися до партії Підтримати фінансово
07.01.2024

30 грудня зупинилося серце фастівчанина, Захисника України і Патріота ГРИГОРІЯ Д’ЯЧЕНКА

thumb

ГРИГОРІЮ ГРИГОРОВИЧУ Д’ЯЧЕНКУ було 37 років, він служив у прикордонних військах, отримав поранення восени 2023 року і помер у шпиталі від ран.

Григорій Д’яченко народився 19 червня 1986 року у Фастові, середню освіту отримав у місцевих ЗОШ №1 та ЗОШ №5. Після школи завершив освіту на факультеті картографії, геодезії та землевпорядкування Інституту інноваційних технологій та землевпорядкування при НАУ.

Працював у Державній екологічній інспекції у Київській області, виконував обов’язки начальника відділу екологічного контролю на кордоні. За сумлінну працю отримав срібну відзнаку від Голови Митної служби України “За сприяння митній службі України”. Згодом обіймав посаду інженера з охорони навколишнього природного середовища у фастівському ТОВ.

У березні 2023 р., маючи цілу низку хвороб, добровольцем став до лав Збройних Сил України. У військовій частині 1551 був зарахований на посаду інспектора прикордонної служби третьої категорії – помічника гранатометника першого відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави першого відділу прикордонної служби другої прикордонної комендатури швидкого реагування.

Військову службу Григорій Д’яченко проходив спочатку на Бахмутському напрямку, а згодом – на кордоні Харківської області. Саме на Харківщині в листопаді 2023 року він отримав важке поранення ніг.

30 грудня 2023 року Герой помер у Головному військово-медичному клінічному центрі Державної прикордонної служби України від ускладнень після поранення і прогресуючих хвороб.

У Григорія Григоровича залишилися дружина Юлія, діти Владислава та Нікіта, батьки Людмила і Олександр, рідні.

Політрада і Секретаріат партії “Сила і Честь” співчуває рідним, близьким та друзям Григорія,  розділяє з ними біль утрати.

Церемонія прощання із Захисником Вітчизни Григорієм Григоровичем Д’яченком і його поховання відбулися в селі на Паляниченському кладовищі.

Світла пам’ять та вічна слава Герою.

Слава Україні!

Героям слава!

Пресслужба партії

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for ...

02.03.2024
Два роки тому, відволікаючи на себе ворожу авіацію, у повітряному бою загинув Герой України ОЛЕКСАНДР ОКСАНЧЕНКО

У перші дні війни у повітряному бою, 25 лютого 2022 року відволікаючи на себе ворожу авіацію російського агресора, загинув Герой України, патріот України, один з найкращих у світі ...

26.02.2024
Ігор СМЕШКО рекомендує нашим можновладцям у боротьбі з корупцією використовувати формулу Гері Беккера

«Будь-яка наука вважається справжньою НАУКОЮ, коли вона спирається на математичний апарат» – так прокоментував на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко матеріал на “Українській ...

22.02.2024
Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Усі новини