Долучитися до партії Підтримати фінансово
13.08.2023

Вітаємо Андрія Баранова з нагородженням відзнакою Президента України медаллю «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ»

thumb

Вітаємо Голову Полтавського обласного осередку Політичної партії “Сила і Честь” підполковника Андрія БАРАНОВА з нагородженням відзнакою Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО медаллю «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ».

Пишаємося Вами, шановний Андрію Павловичу, за Вашу відданість Державі та українському народу, за Ваш героїзм у боротьбі за Незалежність, Свободу і Майбутнє України.

На своїй персональній фейсбук-сторінці Ви влучно зазначили, що “ця нагорода — не лише моя! В ній кров і піт моїх бойових побратимів. Тож носитиму її з честю і з пам’яттю про кожного з них!..”.

Саме так, Перемога може бути тільки спільною!
Бажаємо Вам та вашим побратимам здоров’я та успіхів! Нехай Бог оберігає вас та усіх наших захисників, нехай кулі завжди оминають вас!

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини