Долучитися до партії Підтримати фінансово
13.08.2023

Вітаємо Андрія Баранова з нагородженням відзнакою Президента України медаллю «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ»

thumb

Вітаємо Голову Полтавського обласного осередку Політичної партії “Сила і Честь” підполковника Андрія БАРАНОВА з нагородженням відзнакою Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО медаллю «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ».

Пишаємося Вами, шановний Андрію Павловичу, за Вашу відданість Державі та українському народу, за Ваш героїзм у боротьбі за Незалежність, Свободу і Майбутнє України.

На своїй персональній фейсбук-сторінці Ви влучно зазначили, що “ця нагорода — не лише моя! В ній кров і піт моїх бойових побратимів. Тож носитиму її з честю і з пам’яттю про кожного з них!..”.

Саме так, Перемога може бути тільки спільною!
Бажаємо Вам та вашим побратимам здоров’я та успіхів! Нехай Бог оберігає вас та усіх наших захисників, нехай кулі завжди оминають вас!

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Premium ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини