Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.06.2019

З’їзд політичної партії Ігоря СМЕШКА «Сила і Честь». 08.06.2019 р

У суботу, 8 червня, на з`їзді політичної партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка було затверджено список кандидатів у депутати від політичної сили у загальнодержавному виборчому окрузі на виборах до Верховної ради України.

Керівник виборчого штабу Дмитро Гордон у вступному слові нагадав про успіх Ігоря Смешка на президентських виборах, а також зазначив, що саме партія «Сила і Честь» докорінно змінить і реформує Україну. «Це людина, якій можна довірити майбутнє наших дітей, майбутнє України», – підкреслив Гордон та додав, що обираючи Смешка виборці обирають майбутнього прем’єр-міністра.

03:00 Дмитро ГОРДОН, голова виборчого штабу партії «Сила і Честь».

07:00 Ігор СМЕШКО, голови партії, вступна промова: «Ми як ніхто розуміємо – потрібен мир, треба припинити війну. Але це точно не може бути шляхом капітуляції! Нам потрібна перемога. Об’єднавши у своїх лавах справжніх професіоналів, ми зробимо все заради досягнення цієї мети. Не маю жодних сумнівів: ми обов’язково відновимо силу і честь нашої рідної України. Переможемо ми – переможе і Україна. Слава Україні!»

13:35 Представлення першої десятки партії «Сила і Честь».

Номер 2 виборчого списку – Олена СОТНИК, юрист, адвокат, політик, народний депутат Верховної Ради VIII скликання, представниця української делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, секретар Комітету з питань європейської інтеграції, член Тимчасової слідчої комісії парламенту щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, перша українка-стипендіат програми Єльського університету.

16:25 Номер 3 виборчого списку – Рефат ЧУБАРОВ, український кримськотатарський політик і громадський діяч. Народний депутат України III–V та VIII скликань, голова Меджлісу кримськотатарського народу, президент Світового конгресу кримських татар, почесний професор Києво-Могилянської академії.

18:07 Номер 4 списку – Іван МІРОШНИЧЕНКО, політик, народний депутат Верховної Ради VIII скликання, член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, експерт з аграрної сфери, у різні роки був радником прем’єр-міністра та міністра аграрної політики України.

20:57 Номер 5 – Володимир ЗАМАНА, екс-начальник Генерального штабу Збройних Сил України, уповноважений Верховної Ради по контролю діяльності Міністерства оборони, генерал-полковник.

25:18 Номер 6 – Ольга РОМАНЮК, екс-заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України, колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, докторант кафедри економічної політики та врядування Національної академії державного управління при Президентові України, кандидат економічних наук.

28:30 Номер 7 списку «Сила і Честь» – Андрій ГАЙДУЦЬКИЙ, екс-заступник голови Фонду держмайна України, експерт з міграційних питань, банківської і фінансової систем, доктор економічних наук.

30:42 Номер 8 – Ірина СИСОЄНКО, юрист, адвокат, політик та громадська діячка, народний депутат Верховної Ради VIII скликання, заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я.

34:07 Номер 9 – Володимир ТИМОШЕНКО, член політради і голова секретаріату партії «Сила і Честь», екс-перший заступник начальника Головного управління Служби безпеки України, колишній очільник Державної служби з контролю за наркотиками, бувший представник України у Міжнародному комітеті з контролю за наркотиками, вчений, професор, доктор юридичних наук, генерал-лейтенант.

36:30 Номер 10 – Анатолій МАКАРЕНКО, екс-голова Державної митної служби України, колишній заступник голови Державної фіскальної служби України, капітан першого рангу, генерал-лейтенант митної служби.

39:13 Питання до першої десятки списку: Що саме зробите для України у складі нового парламенту?

01:00:18 Ще одне питання до першої десятки: Чому українці мають голосувати за партію «Сила і Честь»?

01:07:10 Гімн України у виконанні дитячого хору

01:16:00 Заключне слово Ігоря Смешка