Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.01.2022

Юрій Швець: На моє глибоке переконання, Ігор Смешко – не лише самий достойний кандидат, а й спасіння для України

Колишній радянський розвідник українського походження, публіцист та блогер та ведучий російськомовного інформаційного каналу на YouTube Юрій Швець дав високу оцінив професіоналізму, досвіду та авторитету Ігоря Смешка – Голови Політичної партії «Сила і Честь», ексголови СБУ, ексначальника Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, Надзвичайного і Повноважного Посла України, генерал — полковника.
На моє глибоке переконання, не лише найбільш кандидат, а й порятунок для України – це Ігор Петрович Смешко! І не треба мені писати, що він «кегебешнік», він ніколи не був «кгбешніком», не потрібно писати те, чого ви не знаєте, панове, не засмічуйте інформаційний простір своїм невіглаством, він ніколи не був «кегебешніком»!
Це те, що американці називають «rocket scientist», коли вони хочуть сказати – надзвичайно інтелектуальна людина.
Він дійсно вчений-ракетник, він розробляв боєголовки для балістичних ракет. Після цього він був дипломатом, воєнним аташе у Вашингтоні, потім він був начальником воєнної розвідки в Україні, декілька місяців він очолював СБУ, але його тоді призначили для того, щоб купірувати масштабну російську розвідувальну операцію в Україні, це операція щодо прослуховування кабінету президента Кучми.
Багато з вас, напевне, пам’ятають цю історію. Я теж брав участь навколо цього всього, бо я був тією людиною, яка ці плівки прослухала, поклала на папір і більшу кількість із них розмістив в інтернеті. Так от…. Ігоря Петровича призначили Головою СБУ для того, щоб купірувати всю цю ситуацію і він це зробив.
Я його знаю років 20 і вважаю, що це один із небагатьох, звичайно, я не всю Україну знаю, та й ніхто всю Україну не знає, але з тих, кого я знаю – це найбільш підготовлена людина.
Чому?
Тому що перше, що потрібно вирішити Україні, без цього на цій країні можна поставити хрест, – потрібно негайно вичистити всю агентуру російських спецслужб зверху до низу і тоді черговому президенту України не потрібно запитувати «А чому ми досі ще не в НАТО»?. А тому і не в НАТО, що у вас в офісі на Банковій (Офіс Президента України – ред.) сидять російські шпигуни, тому ви і не в НАТО.
Їх потрібно прибрати, а Смешко знає цих російських шпигунів і він знає як їх вичистити, а без цього країну очікує безрадісне майбутнє. Далі…. він має досвід управлінця, так, він не був віцепрезидент чи прем’єр-міністром, але, панове, у нього досвід управлінця більше, ніж в усієї, разом узятої, Адміністрації президента Зеленського.
У нього (Ігоря Смешка – ред.) досвіду більше, він знає як це зробити. У нього гарні зв’язки, це людина, яка визнана за кордоном уже зараз і на достатньо високому рівні. Йому не потрібно починати «з нуля», він уже має авторитет. Тому, я вважаю, що Смешко – один із найкращих кандидатів і це може бути порятунок, бо країна підійшла до такої ситуації, коли вона знаходиться на краю прірви.
Довідково: Юрій Швець – колишній радянський розвідник українського походження (народився у Харкові), майор закордонної розвідки КДБ у 1980-1990. З квітня 1985 по 1987 працював офіцером-аналітиком в резидентурі КДБ у Вашингтоні. Після розпаду СРСР перебрався до США, де заснував власну аналітичну фірму з питань безпеки у міжнародному бізнесі. Публіцист, блогер, веде власний російськомовний інформаційний канал на YouTube. Громадянин США.
У 2006 Швець виступав ключовим свідком на судовому процесі в Лондоні у справі вбивства (отруєння) колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка агентами російських спецслужб.