Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.02.2020

Смешко: Рівень професіоналізму в силових структурах держави дійшов не тільки плінтусу, а це вже загроза національній безпеці України

У нас спалюються десятки і сотні мільйонів у «трубу», але ефективність спецслужб, розвідувальних органів майже нульова, а це вже елементи внутрішньої і зовнішньої безпеки. Про це заявив ексголова Служби безпеки України, Голова політичної Партії “Сила і честь” Ігор Смешко 31-го січня 2020 року в програмі «Велике інтерв‘ю з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі “Україна 24”, коментуючи ситуацію навколо випадків оприлюднення записів прослуховування в кабінетах державних чиновників найвищого рівня.

«Ви впевнені, що ці записи раніше не стають відомими нашому головному опоненту-агресору. І якщо він (агресор) має доступ до такої інформації, то маніпуляція далі нашими високо посадовцями, це – справа часу. Там (у агресора) серйозні спецслужби, сотні років вони розвивалися і вони ж не жартують» – підкреслив Ігор Смешко. – У нас вважається, що можна призначати на посади в правоохоронні органи, у спецслужби взяти пересічну людину з вулиці. Ви директором атомної електростанції не призначити людину з вулиці? «Рівень професіоналізму в силових структурах держави дійшов не тільки плінтусу, а це вже загроза національній безпеці України», – зазначив Ігор Смешко.