Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.01.2021

Смешко про Навального, правління Путіна та “боротьбу” холодильника з телевізором

Голова Політичної партії “Сила і Честь”, ексголова СБУ, начальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Ради національної безпеки і оборони України Ігор Смешко про протести в Росії, авторитаризм і правління Путіна, Навального, відмінність РФ від України та середній клас, як рушийну силу демократії (в програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном», 23 січня 2021 року):
✔Росія за роки правління Путіна об’єктивно починає втомлюватись. В цьому світі нічого не буває постійного. Все рухається і змінюється.
✔Правління Путіна не змогло вирішити соціально-економічні проблеми.
✔Найбагатша країна за корисними копалинами, за потенційними можливостями, але люди все одно бачать, що політика олігархічного капіталу, контрольованого спецслужбами, призвела до масового пограбування російського народу
✔В Росії є “300 років авторитарної диктаторської державності, але навіть в цих умовах боротьби холодильника і телевізора рано чи пізно перемога буде за холодильником”
✔Навальний на сьогодні – це єдина більш-менш альтернатива в повній інформаційній пропагандистській блокаді, яка дійшла до середнього класу.
✔Рушійною силою демократичних змін завжди є середній клас, який відносно незалежний.
✔Кінець обов’язково буде. Ця авторитарна система без реформ не зможе існувати вічно. Ми вже в цій системі бачимо прогалини, які дають збій..