Долучитися до партії Підтримати фінансово
15.06.2019

«Медведчук – продовження інфо-спецназу Росії». Гордон закликав не ходити на ZiK, 112, NewsOne

Фрагмент ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZiK, 14 червня 2019 року. Перед початом програми стало офіційно відомо, що телеканал купила людина з орбіти кума Путіна Віктора Медведчука. Під час ефіру голова виборчого штабу партії Ігоря Смешка «Сила і Честь» заявив, що більше не буде з’являтися на телеканалі та закликав всіх припинити ходити на іще два ТБ, за якими також стоїть Медведчук.

«Сьогодні в Україні йде контрреволюція, яку здійснює держава під назвою Російська Федерація. На вістрі цієї контрреволюції – пан Медведчук і його партія. Я сьогодні їхав на телеканал ZiK і прочитав новину, що телеканал купив Медведчук.

[Звертається до ведучої Наташі Влащенко] Шалено вас поважаю як журналіста і людину. З повагою ставлюся до тих, хто працює на каналі, до глядачів, які знаходяться в студії і до тих, хто нас дивиться по телевізору. Але. У знак протесту проти постійної, системної появи Медведчука на 112 і NewsOne, – коли ти сидиш снідаєш 7 хвилин і за 7 хвилин три появи з ідеями «руського міра», – я пішов з цих телеканалів.

Сьогодні я залишуся на вашій програмі до кінця, не підведу ні вас, ні вашу аудиторію. Але я хочу сказати офіційно: це моя остання поява на каналі ZiK. Я ніколи не буду з’являтися на каналах, які купив Медведчук. Закликаю всіх патріотів України, політиків, які хочуть щастя своїй країні і не хочуть, щоб Україна була сателітом Російської Федерації, – припинити ходити на канали Медведчука. Крапка. Дякую.

Російський пропагандистський спецназ вбиває громадян України, а Медведчук – це продовження російського інформаційного спецназу. Я патріот України, не люблю, коли мене ґвалтують. Мені піаритися не треба. Мені треба жити нормально в своїй країні. Мені треба, щоб моя країна вільною була. І підлаштовуватися ні під кого мені не треба. Мені треба, щоб моєю країною не командували ані Медведчук, ані Путін».