Долучитися до партії Підтримати фінансово
26.02.2021

Ігор Смешко: Коли професіонали та патріоти займуться сектором безпеки та оборони, Вам, Несторе Івановичу — дійсно прийдеться виїжджати

?Голова Політичної партії «Сила і Честь» Ігор Смешко Нестору Шуфричу:

✔”Несторе Івановичу, Ви зараз зайвий раз довели, що під час війни, під час агресії проти України, а це факт визнаний Міжнародним судом в Гаазі, що не може бути в парламенті України партії, яка фактично в законодавчому органі є — адвокат агресора. Вона (партія – ред.) заперечує факт агресії, яка говорить: “Яка війна? – Ми ж торгуємо”.

✔Якщо корумповані гілки влади створили ситуацію в законодавчому полі, що ми (Україна – ред.), на жаль, ще торгуємо з агресором — це не значить виправдовування факту агресії.

✔З Вашим запалом, поїдьте на передову, тільки не з того боку (зі сторони агресора – ред.) і перед ними (українськими військовими – ред.) поясність їм в окопах, що факту агресії — немає, що ЛНР-ДНР — нормальні організації. Ви — просто дуже талановитий популіст, але не патріот України. Ви поділилися інсайдом, що я можу бути Секретарем РНБО. Я від Вас це першим почув.

✔У мене теж є інсайд, але ситуативний. З такою риторикою, Ви дійсно напрацьовуєте на майбутнього депутати Державної Думи Російської Федерації. Так захищати агресора в прямому ефірі перед батьками та матерями, які втратили своїх дітей на війні, може тільки людина, яка сподівається на додатковий паспорт чи на “парашут”, який йому дасть можливість виїхати з цієї країни.

✔Якщо, в цій країні, а це буде так рано чи пізно, люди — професіонали та патріоти займуться сектором безпеки та оборони, то Вам — дійсно прийдеться виїжджати”. Це фрагмент ТОК-ШОУ №1 Василя Голованова, 24 лютого 2021 року, ТК «Україна 24» .