Долучитися до партії Підтримати фінансово
22.04.2021

? Ігор Смешко відверто про підсумки дворічного президентства Володимира Зеленського – кардинальні реформи не проведено

? Ігор Смешко відверто про підсумки дворічного президентства Володимира Зеленського.

Усе, що не зроблено владою Ігор Смешко блискавично розклав по полицях.

Голова Політичної партії «Сила і Честь», ексголова СБУ, ексначальник Головного управління розвідки Міноборони України, ексзаступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігор Смешко в ефірі ТОК-ШОУ №1 Василя Голованова. 21 квітня 2021 року, телеканал “Україна 24”.

Фрагмент №1

00:20 “Я також сподівався, що будуть проведені кардинальні реформи політичної системи і моделі економіки”

00:40 “Ми жодного дня не жили при демократії”. Демократія у нас не збудована з верховенством права та середнім класом. Що ми зараз маємо: “Право” для обраної невеликої купки людей, які мають більшість багатств країни та масову бідність населення

01:25 “Мені здається, що система, яку очолив Володимир Олександрович, йому дуже подобається, бо він нічого не зробив, щоб її змінити”

01:30 про судову систему, Конституційний, окружний Київський адміністративний суд та юрисдикцію

02:12 про політичну систему, партії та їх державне фінансування, яке було змінено у незаконний спосіб після виборів

02:51 Зеленський не може до цього часу розібратися, яку модель економіки будувати

02:55 про необхідність розбудови індустріальної інноваційної моделі з літакобудування, ракетобудуванням та машинобудуванням зі збереженням наших стратегічних підприємств, природних копалин.

04:45 Про армію та оборону, військову науку та стратегічне планування розробок озброєнь. Коли буде об’єднано центральний науково-дослідний інститут з Університетом оборони, Національною академію оборони , саме вони повинні розробляти ТТЗ для оборонної промисловості.

05:40 про необхідність та можливість створити власний патронний завод. Про те, чому ми не створюємо повний цикл, який буде у чотири рази дешевше по собівартості патрону.

06:45 про дипломатію, Будапештський меморандум, який на відміну від Мінських був прийнятий генеральною асамблеєю ООН, як офіційний документ 06:57 чому ми не вимагаємо від США визнати нас основним партнером поза НАТО?

07:30 про кадри та кадрову політику на історичному прикладі з трактату Нікколо Макіавеллі “Володар”.

09:10 “…Я не хочу, щоб це сталося з Володимиром Олександровичем Зеленським!!!”

Фрагмент №2

09:20 стосовно оборонних закупівель, контррозвідку та її перепідпорядкування

10:27 про корупцію в державі та як її подолати

10:50 про контрабанду, кадрове наповнення правоохоронних органів та закон про санкції

11:35 про енергетику, необхідність створення єдиної системи моніторингу національних енергоресурсів та тарифів – у нас немає державного обліку у цій сфері

12:00 “Стратегічне планування та стратегічний контроль, зміни законодавства — і ви побачите, що ми можемо стати сильніше Німеччини”

13:25 “Коли “Північний потік -2″ буде збудований, ви побачите що бойові дії на території України не будуть впливати на постачання газу до Європи”

#СилаіЧесть #Смешко #Україна