Долучитися до партії Підтримати фінансово
31.12.2022

У Новорічному зверненні Зеленський наголосить на переможному для України 2023-му році, а Путін — повторюватиме традиційні мантри про загрози рф та «спецоперацію»

thumb

Президент України Володимир Зеленський попередить, що Новий рік буде дуже непростим, але акценти все ж таки – на позитиві. Про це  заявив виданню Comments.ua Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради Політичної партії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос.

“Недавнє звернення президента до Верховної Ради було по суті зверненням до всіх українців. У ньому Зеленський підбив підсумки року, описав своє бачення подальших кроків щодо деокупації України, щодо зміцнення нашого суверенітету. Швидше за все, у новорічному зверненні він також зробить акценти, що наша держава зустрічає 2023 рік як незалежна, яка значно зміцнила свої міжнародні позиції. Наголосить, що у цьому заслуга всіх українців. Ми зберегли державу. ЗСУ без всенародної підтримки навряд чи могли б довго протистояти армаді, яка на нас звалилася”.

Буде відзначено, продовжує експерт, що ситуація змінилася на позитивний для нас бік – у рамках зміцнення нашої армії загалом та ППО зокрема, у ракурсі створення потужної антипутінської міжнародної коаліції.

“Думаю, Зеленський попередить, що новий рік також буде дуже непростим. Але акценти все ж таки – на позитиві. Ми готові до будь-якого розвитку подій. Не впадаємо в депресію (чого б дуже хотілося Кремлю, що влаштував пуск ракет навіть сьогодні), з надією дивимося в майбутнє. Віримо ЗСУ, нашому керівництву, у свої сили та на підтримку партнерів”, – наголошує Олег Бєлоколос.

Щодо путінського звернення – навряд чи там будуть якісь нові тези, вважає експерт.

“Російське керівництво давно втратило здатність правильної орієнтації у міжнародному просторі, – пояснює він. – Тож Путін повторюватиме традиційні мантри про якусь “спецоперацію”, якісь погрози “великій Росії”, закликати росіян мобілізуватися, таврувати Захід. Почне говорити речі, які не мають відношення до реальності. Режим РФ, його ручні пропагандисти настільки забрехалися, що самі почали вірити у вигаданий ними світ. І це рано чи пізно закінчиться крахом, як це закінчилося для гітлерівської Німеччини. Показово, що в останні місяці існування Рейху керівництво нацистської Німеччини, як і керівництво нинішньої нацистської Росії, також втратило орієнтацію у тому, що відбувається. Там гарячково намагалися створювати якісь нові зразки озброєння. Але на це вже не вистачало ні часу, ні ресурсів”.

свіжі новини

УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Кремлівські пропагандисти занепокоєні поширенням «Нарисів з історії України» за авторством Ігоря Смешка

Нещодавно на дискусійній панелі «Якою має бути стратегія України і світу щодо Росії після нашої Перемоги?», яка була проведена в рамках спільного проєкту LB.ua й EFI Group, Секретар РНБО ...

12.11.2023
Усі новини