Долучитися до партії Підтримати фінансово
31.12.2022

У Новорічному зверненні Зеленський наголосить на переможному для України 2023-му році, а Путін — повторюватиме традиційні мантри про загрози рф та «спецоперацію»

thumb

Президент України Володимир Зеленський попередить, що Новий рік буде дуже непростим, але акценти все ж таки – на позитиві. Про це  заявив виданню Comments.ua Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради Політичної партії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос.

“Недавнє звернення президента до Верховної Ради було по суті зверненням до всіх українців. У ньому Зеленський підбив підсумки року, описав своє бачення подальших кроків щодо деокупації України, щодо зміцнення нашого суверенітету. Швидше за все, у новорічному зверненні він також зробить акценти, що наша держава зустрічає 2023 рік як незалежна, яка значно зміцнила свої міжнародні позиції. Наголосить, що у цьому заслуга всіх українців. Ми зберегли державу. ЗСУ без всенародної підтримки навряд чи могли б довго протистояти армаді, яка на нас звалилася”.

Буде відзначено, продовжує експерт, що ситуація змінилася на позитивний для нас бік – у рамках зміцнення нашої армії загалом та ППО зокрема, у ракурсі створення потужної антипутінської міжнародної коаліції.

“Думаю, Зеленський попередить, що новий рік також буде дуже непростим. Але акценти все ж таки – на позитиві. Ми готові до будь-якого розвитку подій. Не впадаємо в депресію (чого б дуже хотілося Кремлю, що влаштував пуск ракет навіть сьогодні), з надією дивимося в майбутнє. Віримо ЗСУ, нашому керівництву, у свої сили та на підтримку партнерів”, – наголошує Олег Бєлоколос.

Щодо путінського звернення – навряд чи там будуть якісь нові тези, вважає експерт.

“Російське керівництво давно втратило здатність правильної орієнтації у міжнародному просторі, – пояснює він. – Тож Путін повторюватиме традиційні мантри про якусь “спецоперацію”, якісь погрози “великій Росії”, закликати росіян мобілізуватися, таврувати Захід. Почне говорити речі, які не мають відношення до реальності. Режим РФ, його ручні пропагандисти настільки забрехалися, що самі почали вірити у вигаданий ними світ. І це рано чи пізно закінчиться крахом, як це закінчилося для гітлерівської Німеччини. Показово, що в останні місяці існування Рейху керівництво нацистської Німеччини, як і керівництво нинішньої нацистської Росії, також втратило орієнтацію у тому, що відбувається. Там гарячково намагалися створювати якісь нові зразки озброєння. Але на це вже не вистачало ні часу, ні ресурсів”.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини