Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.06.2021

Три запитання від УП та три відповіді від Голови Політичної партії ”Сила і Честь”

thumb

ЗМІ – це дійсно четверта влада. Від неї залежить, в тому числі поширення правди, напівправди, тенденційної інформації чи навіть прихованої дезінформації. Часом, із дозованими елементами другорядних фактів, мета яких сховати головне – правду.

Як чорний піар проти політичних опонентів, наприклад. Усе це впливає на інформованість і політичну культуру виборця, а отже і на результати самих виборів. Тому відповідальність за стан життя в країні несе не тільки діюча політична влада та Уряд, але й конкретні ЗМІ. Які формують суспільну думку, що впливає на результати виборів.

Далі судити Вам, дорогі Друзі. Декілька днів тому отримав на мій телефон три запитання від поважного ЗМІ. Дав на них відповіді. Що і як було надруковано з того, також до Вашої уваги. Висновки за Вами ?

“Добрий день! Вас турбує Роман Кравець з “Української правди”. Ігоре Петровичу, ми пишемо текст про партії, які сьогодні не в парламенті, але мають хороші шанси на проходження у майбутню ВРУ. Хотілося б отримати Ваш коментар для нашого матеріалу.”

“Добрий день, шановний пане Романе, будь ласка, присилайте запитання.

З повагою, І.С.”

“1. Чи Ваша політична партія вже готує стратегію на наступні парламентські вибори?

Відповідь: Стратегія партії “Сила і Честь” викладена в її програмі (Програма | Політична партія “СИЛА І ЧЕСТЬ”). Суть її полягає у приході до влади в рамках діючої Конституції та швидкого створення соціально-економічних і оборонно-безпекових умов для будівництва в Україні успішної демократії. Закони якої були сформульовані мною у двох статтях “Невивчені уроки Гетьманату та національна ідея України у сучасних умовах”, які були опубліковані в газеті “День” у вересні 2018 року (https://bit.ly/3y1d5NW, https://bit.ly/362YTYV)

Ідеологією нашої партії є неоконсерватизм, мета – будівництво конституційної демократії із християнсько-демократичними цінностями та пан-європейським вектором розвитку України. Коріння якої були закладені Гетьманом Павлом Скоропадським і В’ячеславом Липинським ще сто років тому. У зв’язку з цим, до речі, ми виступаємо за те, щоб 2021-й і 2023-й – роки їх ювілеїв – оголосити роками Липинського і Скоропадського відповідно.

Для реалізації нашої стратегії, суттєво оновленої після останніх виборів до Верховної Ради, потрібен поступовий прихід партії до влади на всіх її щаблях. Першим кроком стала наша участь у виборах до органів місцевої влади. Від партії було обрано понад 600 депутатів у більшості областях України. Наразі розпочата підготовка до участі партії у наступних виборах до Верховної Ради України.

2. Хто нині є членами Вашої команди?

Відповідь: Це десятки тисячі людей по всій Україні, як члени партії, так і наші однодумці. Пишаємося, що серед тисяч членів партії 32 відсотки – жінки. Наш електорат – це, перш за все, наукова і творча інтелігенція, лікарі, вчителі, військовослужбовці і професійні держслужбовці, ветерани і пенсіонери, представники малого і середнього бізнесу. А також (що нас особливо радує) активна і прогресивно налаштована молодь. Всі ті, хто і повинен складати основу потужного середнього класу в Україні – основу її майбутньої успішної демократії.

Якщо ж Вас цікавлять конкретні імена, то керівний склад нашої партії та керівні органи обласних партійних організацій оприлюднені на офіційному сайті Міністерства юстиції України. Серед них досвідчені генерали Збройних Сил і спецслужб України, вчені-економісти, медики, історики, правники та топменеджери, а також досвідчені дипломати, вчені-ракетники, фахівці з комунікацій та інформаційних технологій.

Особливо нас радує талановита, освічена і працелюбна молодь, яка працює в Секретаріаті нашої партії.

3. Та яка участь Дмитра Гордона у Вашій політичній силі?

Відповідь: У політичній силі – жодної. Він ніколи не був і не є членом нашої партії. Як багато разів заявляв він сам, він не має політичних амбіцій і на майбутнє. Ми щиро вдячні йому за його патріотичну позицію, дружбу і підтримку нас у ЗМІ. Особливо, за можливість доступу, від самого початку, до авторських програм, до яких нам долучитися в іншій спосіб було б неможливо. Ви ж бачите, що, наприклад, телеканали “Інтер”, “1+1″, Перший національний, всі канали П.Порошенко – нас взагалі не помічають.”

А зараз найцікавіше – це те що було надруковано шановним виданням:

https://www.pravda.com.ua/articles/2021/06/29/7298720/

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА – маєте піти у відставку

“Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА, маєте піти у відставку. Звільнити місце тим, хто здатний це зробити…А велосипедні доріжки і зміна бруківки під час війни у ...

22.07.2024
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні французькою мовою на Amazon.fr

Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...

16.07.2024
Ігор СМЕШКО: “Я мрію про …”

З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...

03.07.2024
“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Усі новини