Долучитися до партії Підтримати фінансово
12.04.2023

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ РУСЛАНА ШЕВЧУКА. Віддав своє життя за мирне небо, свободу та незалежність України

thumb

Із сумом повідомляємо, що 31 березня 2023 року в районі населеного пункту Озарянівка Бахмутського району Донецької області у бою з російськими окупантами героїчно загинув молодший сержант Руслан Францевич ШЕВЧУК, уродженець Тульчинського району Вінницької області.

Руслан Францевич народився 8 листопада 1970 року. Навчався у Тульчинській загальноосвітній школі N2, Тульчинському технікумі ветеринарної медицини за спеціальністю ветеринарний фельдшер. Згодом здобув освіту у Вінницькому державному аграрному університеті, як менеджер — економіст з правовим забезпеченням. Потім працював у різних організаціях та на підприємствах. В останній період працював в АТ “Вінницягаз” у місті Тульчині. У кожному трудовому колективі шанували його за сумлінність, комунікабельність, відповідальність, вміння працювати в команді.

Руслан Францевич у 2015-2016 роках боронив рубежі нашої держави на сході України в зоні АТО на посаді в.о. командира взводу. Він ніколи не боявся труднощів, а в скрутну хвилину завжди йшов на допомогу своїм побратимам. Упродовж всього життя займав активну громадянську позицію, брав участь в подіях Революції Гідності, розбудові політичного життя Тульчинщини. Як очільник Тульчинської місцевої організації Політичної партії «Сила і Честь» став членом виконавчого комітету Тульчинської міської ради та активно включився у розбудову місцевого самоврядування та допомогу місцевій громаді.

З перших днів повномасштабного вторгнення відважний воїн став на захист нашої країни. Разом з побратимами до останнього подиху боронив нашу рідну землю.

На церемонії прощання слова співчуття висловили представник Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Михайло Цмовз, міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, викладач Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини Анатолій Брижчук, а також Заслужений лікар України, професор, очільник Вінницького регіонального осередку політичної партії “Сила і Честь” Віген Товмасян, депутат Тульчинської районної ради Олександр Онищенко, начальник Тульчинського відділення АТ “Вінницягаз” Віталій Мельник, заступник командира бригади з морально-психологічного забезпечення НГУ полковник Сергій Микитюк, Іван Кокошко та Людмила Мельник.

Коридором шани із синьо-жовтими стягами в Тульчині проводжали захисника. Рідні та друзі, колеги і побратими, однокласники та знайомі долучилися до траурної процесії.

Заупокійне богослужіння за воїном відслужив протоієрей Василій.

Поховали Руслана Францевича на Алеї Слави на новому кладовищі під трикратний салют з усіма військовими почестями.
Військові передали дружині український прапор, яким була накрита труна захисника та грамоту скорботи і пошани.

У серцях тульчинців навіки залишиться світла пам’ять про гідного сина України Руслана Францевича ШЕВЧУКА.

Хай земля Тобі буде пухом, РУСЛАНЕ!

Вічна пам’ять Герою!

Ми ніколи не простимо окупантові цю втрату!

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини