Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.09.2022

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ІВАНА ФУНТОВОГО

thumb

Із сумом повідомляємо, що 19 серпня 2022 року у бою під селом Снігурівка Баштанівського району Миколаївської області героїчно загинув патріот України, уродженець села Трудове Кілійської міської територіальної громади Одеської області, член Політичної партії “Сила і Честь” ІВАН ІВАНОВИЧ ФУНТОВИЙ. І хоча тіло Івана виявили тільки 27 вересня, рідна сестричка змогла його упізнати.

До війни ІВАН, займаючись громадською діяльністю, як підприємець та як Президент ГО «Пріоритетні Українські Міжрегіональні Асоціації» активно відстоював права представників малого та середнього бізнесу. Маючи відповідні ідеологічні погляди і бажання досягти більш конкретних результатів у своїй роботі, він у 2021-му році вступив до лав Політичної партії “Сила і Честь”.

Компетентний та активний, цілеспрямований та відкритий, Іван завжди пропонував реальні кроки та ініціативи спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу та для налагодження ефективної комунікації на рівні територіальних громад та неурядових організацій. Він завжди мав свою точку зору та аргументовано її відстоював у багатьом ЗМІ. Як організатор заходів ІВАН завдяки своїй необмеженій енергії завжди залучав до обговорення пул компетентних експертів.

Коли почалася повномасштабна війна, ІВАН маючи досвід зі строкової служби водія-інструктора БТР-80, став на захист України!

Політрада та Секретаріат Політичної партії “Сила і Честь” висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу загибелі справжнього патріота, захисника та героя України, людини слова і честі ІВАНА ІВАНОВИЧА ФУНТОВОГО.

Хай земля Тобі буде пухом, ІВАНЕ!

Вічна пам’ять Герою!

Ми ніколи не простимо окупантові цю втрату!

Прощання з Іваном Фунтовим відбудеться 1 жовтня 2022 року о 10:00.

м. Одеса, вул. Пироговська 7/9, Будинок Офіцерів.

Поховання відбудеться в неділю 02 жовтня 2022 року

с.Трудове, Кілійського р-ну, Одеської області.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Best ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини