Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.09.2022

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ІВАНА ФУНТОВОГО

thumb

Із сумом повідомляємо, що 19 серпня 2022 року у бою під селом Снігурівка Баштанівського району Миколаївської області героїчно загинув патріот України, уродженець села Трудове Кілійської міської територіальної громади Одеської області, член Політичної партії «Сила і Честь» ІВАН ІВАНОВИЧ ФУНТОВИЙ. І хоча тіло Івана виявили тільки 27 вересня, рідна сестричка змогла його упізнати.

До війни ІВАН, займаючись громадською діяльністю, як підприємець та як Президент ГО «Пріоритетні Українські Міжрегіональні Асоціації» активно відстоював права представників малого та середнього бізнесу. Маючи відповідні ідеологічні погляди і бажання досягти більш конкретних результатів у своїй роботі, він у 2021-му році вступив до лав Політичної партії «Сила і Честь».

Компетентний та активний, цілеспрямований та відкритий, Іван завжди пропонував реальні кроки та ініціативи спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу та для налагодження ефективної комунікації на рівні територіальних громад та неурядових організацій. Він завжди мав свою точку зору та аргументовано її відстоював у багатьом ЗМІ. Як організатор заходів ІВАН завдяки своїй необмеженій енергії завжди залучав до обговорення пул компетентних експертів.

Коли почалася повномасштабна війна, ІВАН маючи досвід зі строкової служби водія-інструктора БТР-80, став на захист України!

Політрада та Секретаріат Політичної партії «Сила і Честь» висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу загибелі справжнього патріота, захисника та героя України, людини слова і честі ІВАНА ІВАНОВИЧА ФУНТОВОГО.

Хай земля Тобі буде пухом, ІВАНЕ!

Вічна пам’ять Герою!

Ми ніколи не простимо окупантові цю втрату!

Прощання з Іваном Фунтовим відбудеться 1 жовтня 2022 року о 10:00.

м. Одеса, вул. Пироговська 7/9, Будинок Офіцерів.

Поховання відбудеться в неділю 02 жовтня 2022 року

с.Трудове, Кілійського р-ну, Одеської області.

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини