Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.09.2022

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ІВАНА ФУНТОВОГО

thumb

Із сумом повідомляємо, що 19 серпня 2022 року у бою під селом Снігурівка Баштанівського району Миколаївської області героїчно загинув патріот України, уродженець села Трудове Кілійської міської територіальної громади Одеської області, член Політичної партії “Сила і Честь” ІВАН ІВАНОВИЧ ФУНТОВИЙ. І хоча тіло Івана виявили тільки 27 вересня, рідна сестричка змогла його упізнати.

До війни ІВАН, займаючись громадською діяльністю, як підприємець та як Президент ГО «Пріоритетні Українські Міжрегіональні Асоціації» активно відстоював права представників малого та середнього бізнесу. Маючи відповідні ідеологічні погляди і бажання досягти більш конкретних результатів у своїй роботі, він у 2021-му році вступив до лав Політичної партії “Сила і Честь”.

Компетентний та активний, цілеспрямований та відкритий, Іван завжди пропонував реальні кроки та ініціативи спрямовані на розвиток малого та середнього бізнесу та для налагодження ефективної комунікації на рівні територіальних громад та неурядових організацій. Він завжди мав свою точку зору та аргументовано її відстоював у багатьом ЗМІ. Як організатор заходів ІВАН завдяки своїй необмеженій енергії завжди залучав до обговорення пул компетентних експертів.

Коли почалася повномасштабна війна, ІВАН маючи досвід зі строкової служби водія-інструктора БТР-80, став на захист України!

Політрада та Секретаріат Політичної партії “Сила і Честь” висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу загибелі справжнього патріота, захисника та героя України, людини слова і честі ІВАНА ІВАНОВИЧА ФУНТОВОГО.

Хай земля Тобі буде пухом, ІВАНЕ!

Вічна пам’ять Герою!

Ми ніколи не простимо окупантові цю втрату!

Прощання з Іваном Фунтовим відбудеться 1 жовтня 2022 року о 10:00.

м. Одеса, вул. Пироговська 7/9, Будинок Офіцерів.

Поховання відбудеться в неділю 02 жовтня 2022 року

с.Трудове, Кілійського р-ну, Одеської області.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини