Долучитися до партії Підтримати фінансово
16.06.2023

СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ДАНІЇЛА БУРДИНСЬКОГО. 18 річний Герой, який віддав своє життя за Україну

thumb

Секретаріат Політичної партії “Сила і Честь” з сумом повідомляємо, що на Сході України загинув 18‑річний ДАНІЇЛ БУРДИНСЬКИЙ – син тимчасово виконуючого обов’язки голови Миколаївського осередку нашої партії Сергія Дьякова.

Даніїл народився 6 березня 2005 року. Ще в дитинстві Даня, так його звали рідні та близькі,  готувався стати воїном і піти добровольцем в армію.

У липні 2022 року у свої 17 років він зареєстрував на сайті Президента України петицію  про дозвіл брати участь у бойових діях чоловікам від 17 років:

«Я прошу вас дозволити особам від 17 років брати участь у зачистці нашої країни від орків, тому що люди в 17 років вже мають розум і фізичну підготовку як чоловіки в 30 і я думаю є велика кількість людей 17 років які шалено хочуть брати участь у цьому і готові пройти місячну підготовку, це все в добровільному порядку, завдяки такому рішенню ми зможемо найближчим часом повернути всі землі, що належать нам».

Петицію не було підтримано необхідною кількістю голосів.

Саме тоді Даніїл приєднався до “Миколаївської обласної Варти”, де користувався великою повагою, працював там до 18-річчя та був нагороджений Головою Миколаївської ОДА  Віталієм Кімом спеціальною відзнакою.  Крім цього Даніїл активно долучився до розбудови миколаївського крила Молодіжного руху «Сила і Честь», допомагаючи нашим однопартійцям.

З перших днів повномасштабної агресії вступив до лав ЗСУ. Навчання у Великій Британії, свій власний досвід і знання Даніїл почав одразу застосовувати при вирішенні складних бойових завдань спочатку як розвідник, а згодом – як командир розвідувального підрозділу окремої штурмової бригади. За свідченням командирів, Даніїл був наймолодшим командиром з усіх командирів-розвідників у Збройних Силах України, але молодість тільки допомагала йому виконувати найскладніші військові операції.

Вночі 7 червня 2023 року, успішно завершивши спеціальне бойове завдання, військові розвідувального підрозділу Даніїла захопили декілька російських військовополонених і конвоювали їх, але були обстріляні  ворожою артилерією.

На жаль, це було останнє бойове завдання нашого Героя. Дуже шкода – життя Даніїла тільки починалося, він мав багато планів на майбутнє і багато мрій.

Тіло загиблого поки що не можуть дістати для його почесного поховання через постійні обстріли та мінування цієї ділянки бойових дій агресором.

Наш Герой віддав своє життя за свободу та незалежність України, за її майбутнє.

Військовослужбовця Бурдинського Даніїла Даниловича нагороджено посмертно орденом за мужність 3 ступеня.

Вічна та світла пам’ять Герою! Щирі співчуття близьким та рідним!

Слава Україні!

Героям слава!

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Free Download ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини