Сотник: Гральний бізнес має повернутися в законне поле і платити податки, як усі інші
Кандидатка у народні депутати від партії «Сила і Честь» Олена Сотник розповіла агенції «Укрінформ» про позицію партії щодо реалізації ідей, висловлених президентом України Володимиром Зеленським та розв’язання «гордієвих вузлів», що стримують подальший розвиток країни.
На сьогодні в Основному законі відсутній чіткий баланс між гілками влади, тож якщо говорити про імпічмент, спочатку ми маємо визначити, яка роль президента, виконавчої, судової та законодавчої гілок влади, та як забезпечити, щоб Верховна Рада окрім своєї прямої функції — законодавчої — виконувала ще й контрольну. Це комплексні питання, і вони повинні розглядатися виключно в єдиний спосіб: внесення змін до Конституції.
Ми підтримуємо питання зняття депутатської недоторканності. Будь-який імунітет відносно вчинення депутатами кримінальних злочинів має бути відсутній в законодавстві. Водночас нардепи мають отримати «індемнітет» – так звану політичну недоторканість. Адже висловлюючи свої думки, відстоюючи політичне бачення (особливо опозиційне), вони мають бути захищені імунітетом політичним. Це важливий і ключовий момент.
Ми також виступаємо за поступовий перехід до ринку землі. По-перше, треба створити перехідні механізми — справедливої оцінки та захисту від цінових зловживань. По-друге, в Україні має запрацювати державний земельний банк для організації вторинного ринку землі (купівля-продаж). І, по-третє, потрібно розвіяти міфи навколо земельної реформи, штучні страхи про те, що землю скуплять іноземці, улаштувавши систему запобіжників.
Податкова амністія має бути інструментом, який випливає із основного принципу – сплатою всіма українцями податків, коли вся економіка виходить із тіні. Це стосується не тільки олігархів, але й середнього і малого бізнесу, звичайних українців, виплати білих заробітних плат, не в конвертах. Разом із тим, під дію цих механізмів не мають потрапляти держслужбовці та ті, хто мав представницькі мандати. Статки, які не відповідають рівню їхніх доходів, вважаються такими, що набуті в злочинний спосіб, а відтак жодним чином не можуть підпадати під амністію і бути легалізованими.
Легалізувати канабіс можна тільки для використання у медичних цілях — як один із тих лікарських засобів, який не викликає звикання. Йдеться про використання його під жорстким контролем держави — дозвільної та рецептурної системи.
Наша партія виступає за те, щоб ігровий бізнес повернувся в законне поле і почав прозоро платити податки до держбюджету, як усі інші. Адже додаткові надходження — це ширші можливості у фінансуванні медицини, освіти, тощо.
От проблема легалізації проституції – це поки що найскладніше питання і не на часі, щоб його предметно обговорювати. Ми його не підтримуємо. Проституція — це моральний вибір певної категорії осіб. Не нам їх судити, але в будь-якому випадку держава мусить подбати про захист цих громадян від насилля.
свіжі новини
Тоді зробіть очевидні речі: Перестаньте розкрадати армію і країну. Приберіть самодурів-командирів, для яких солдати лише “расходнік”. Не дозволяйте посилати на безглузді штурми, без прикриття з ...
23.12.202418 грудня відома підприємиця та членкиня Ради Women’s Aid International Яна Матвійчук у своєму блозі на «Українській правді» опублікувала матеріал під назвою «Консерватори України та США ...
22.12.202424 лютого 2022 року Україна стала об’єктом повномасштабної агресії авторитарної держави. В цій історичній битві за свободу і незалежність український народ знайшов підтримку з боку демократичного ...
03.12.2024Сьогодні оприлюднено перше соціологічне дослідження з 24 лютого 2022 року, в якому намагалися продемонструвати електоральні схильності українців під час великої війни. Дослідження провів центр ...
28.11.2024