Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.11.2022

Сьогодні ми відзначаємо День української писемності та мови!

thumb

“Мова – це кров, що оббігає тіло нації. Витече кров – умре нація”. Це слова — священика Української греко-католицької церкви та галицького педагога Юліана Дзеровича.

Сьогодні, під час війни з російськими окупантами наша мова це – живий наш дух, жива наша пісня, наша історія, наша релігія і держава, наша єдність і однодумство, наше майбутнє і наша ПЕРЕМОГА!

Вітаємо усіх зі святом та нагадуємо, що сьогодні відбудеться Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022.

Розпочнеться диктант об 11:00. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:

– в ефірі Українське радіо http://www.nrcu.gov.ua/ та Радіо Культура https://m.facebook.com/radiocultureua/ ;
– в ефірі телеканалу Суспільне Культура https://suspilne.media/culture/ ;
– на сторінці ФБ Суспільне Новини https://suspilne.media/latest/ , ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;
– у додатку suspilne.radio https://suspilne.radio/ або в додатку “Дія”.
Текст диктанту буде оприлюднено 11 листопада.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини