Долучитися до партії Підтримати фінансово
30.06.2019

Смешко: Молодь надихає нас на продовження боротьби

thumb

Для молодих українців і заради молодих українців ми ведемо боротьбу із існуючою олігархічно-клановою авторитарною системою управління в Україні. Про це заявив лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко у своєму привітанні до Дня молоді, опублікованому на сторінці в соцмережах.

30 червня в Україні святкують ДЕНЬ МОЛОДІ. Хотів би від щирого серця привітати усіх молодих, енергійних, амбітних, успішних та вольових людей, які прагнуть нових знань, із цим святом.

Особливо – патріотичну молодь, яка зі зброєю в руках дає нам усім шанс продовжувати наш рух до європейських принципів свободи та демократії.

Саме наша прекрасна молодь надихає усіх нас на продовження боротьби за реформи політичної системи та зміни моделі економіки в державі, за соборну, сильну, економічно процвітаючу, висококультурну і демократичну Україну!

Саме для них і заради них ми ведемо боротьбу із існуючою олігархічно-клановою авторитарною системою управління в Україні.

До речі, саме цього дня у 1905 році Альберт Ейнштейн в своїй статті «Про електродинаміку рухомих тіл» виклав основи ТЕОРІЇ ВІДНОСТНОСТІ, яку в подальшому назвуть праматір‘ю сучасної фізики. Енергія та молодість конвертовані у зрілість і мудрість будуть завжди генерувати прогрес через підримку нової енергії і молодості!

У цей день був надрукований також сигнальний тираж роману Маргарєт Мітчелл «Звіяні вітром», а за шістдесят років світ побачив першу книгу про Гаррі Поттера. Цього ж дня вдалося сфотографувати Місяць з близької відстані, а англійські вчені уперше повідомили про можливість створення атомної зброї, яка могла захистити Світ від нацизму.

На превеликий жаль, у наше з вами сьогодення Україна поки що не дарує Світовій культурі нових Шевченка, Гоголя, Котляревського, Франка, а для науки Сікорського, Корольова, Глушкова…

Поки що псевдопатріотичні політики при владі відмовляються захищати нашу найголовнішу НАЦІОНАЛЬНУ ЦІННІСТЬ – нашу обдаровану і талановиту МОЛОДЬ. Даючи їй замість нових можливостей в рідній країні, квиток в один кінець – на чужину.

Проте щиро вірю, що цей період нашого життя добігає свого кінця.

Наша політична партія «Сила і Честь» робитиме усе можливе, щоби українська школярка Софія Лисенко створювала макромолекулу для боротьби із хворобами мозку Альцгеймера та Паркінсона не в США, а у нас, в Україні. Щоби киянка Марія Вязовська знаходила рішення задачі, над розв’язанням якої вчені світу працювали кілька століть, в Києві, а не в Берліні. Аби технологічні розробки нашого талановитого молодого вченого Олександра Рубанова використовувало у своїй роботі українське Міноборони, а не чилійські, чи арабські військові.

Я мрію, щоби люди, які мають українське коріння: Стів Возняк (співзасновник компанії Apple), Макс Левчін (створив міжнародну систему платежів PayPal), Ян Кум (CEO, співзасновник WhatsApp), всесвітньовідомий режисер Стівен Спілберг та кіноактриси Міла Йовович та Міла Куніс, геній поп-арту Енді Уорхол – були щасливі працювати і творити у нас, в Україні.

Саме тому ми уперше ідемо у політику, щоби зламати антиукраїнську практику, коли кожної хвилини двоє українців могли залишати назавжди нашу Батьківщину, коли за три місяці країна втрачала майже півтора мільйони людей, коли кожен третій науковець жив би з думкою про виліт за кордон, а 65 відсотків з числа молодих людей, взагалі, вважали за необхідне покинути рідну Україну.

Ми обіцяємо Вам, що докладемо усі наші зусилля, щоби якнайскоріше закласти фундамент для якісно нової та ефективної демократичної України. Щоби відкрити Вам: амбітним, талановитим і молодим людям нові можливості – запустити ті соціальні ліфти, про які всі тільки говорять, – створити умови, при яких ті 65 відсотків сказали б: я не хочу їхати за кордон, я хочу жити тут, в моїй рідній українській державі, розвивати та оновлювати її.

І ми зробимо усе можливе, щоби повернути тих з Вас, хто уже поїхав, та виправдати сподівання тих, хто вирішив залишитися і долучится до нашої спільної боротьби за нову, горду, заможню, сильну та демократичну Україну.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини