Долучитися до партії Підтримати фінансово
20.06.2021

“Сила і Честь” продовжує розбудовувати регіональну інфраструктуру Політичної партії

thumb
?“Сила і Честь” продовжує розбудовувати регіональну інфраструктуру Політичної партії.
Щоденна робота та бажання змін у державі на найкраще допоможе нам у нашій спільній перемозі!
? 19 червня у Кропивницькому відбулась щорічна конференція Кіровоградської обласної організації політичної партії “Сила і Честь”.
На конференції були присутні члени правління обласної організації, голови місцевих партійних осередків та депутати місцевих рад від ПП “Сила і Честь”.
Також на конференції був присутній заступник Керівника Секретаріату ПП “Сила і Честь” Сергій Дяченко.
Під час конференції Голова правління Кіровоградської обласної організації Олександр Скляревський прозвітував про діяльність обласного осередку за рік роботи, визначив стратегічні напрямки подальшого розвитку та перспективу щодо подальшої розбудови партії та відкриття міських і первинних організацій “СІЧ” в області.
Керівники місцевих осередків у своїх доповідях підбили підсумок діяльності за рік та визначили свою перспективу.
“Основне завдання діяльності обласної організації – це розбудова Партії, відкриття первинних організацій та якісне поповнення рядів партії – членами партії та її прихильниками”, – зазначив Олександр Скляревський.

 

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Premium WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини