Долучитися до партії Підтримати фінансово
12.03.2023

Разом до перемоги. Звітує Рівненська обласна організація Політичної партії «Сила і Честь»

thumb

Першого ракетного удару Рівненщина зазнала 25-го лютого. О шостій ранку ворожа ракета поцілила в злітну смугу міжнародного аеропорту. І з цього моменту майже кожного дня Рівненщина зазнавала ракетних обстрілів та дронові атаки ворога. Ворог атакував усе: смугу міжнародного аеропорту, об’єкти критичної інфраструктури, військові та цивільні об’єкти, адміністративні приміщення та саму телевежу.

Рівненська обласна організація політичної партії «Сила і Честь», не зважаючи на небезпеку від сусідів по кордону, працювала і продовжує працювати враховуючи специфіку ворожих атак та особливості самої області. Уся робота планувалася та була спрямована в основному на забезпечення усім необхідним наших захисників, надання допомоги українцям, які постраждали від війни:

• Допомога військовим

За сприяння керівника Рівненського осередку ПП «Сила і Честь», депутата Рівненської обласної ради, заступника голови Рівненської обласної ради Віталія Ундіра, було закуплено гуманітарний вантаж бійцям 225-го окремого батальйону територіальної оборони 127-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ (позашляховик, додатковий комплект всюдихідних шин до нього, теплі речі, похідна газова плита та харчові продукти).

• Організовано передачу захисникам 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша тактичних кевларових шоломів (загальна вартість 72 тис. дол.).


• Закуплено та передано авто для артилерійського дивізіону «Азов».• Постійно здійснювалося та продовжується забезпечення бійців продуктами харчування, засобами особистої гігієни, термічними грілками, одягом та медикаментами. На постійній основі організовується виготовлення свічок окопних, плетіння сіток для маскування озброєння, військової техніки та інженерних споруд.

• Організовано пошиття Державних Прапорів України, розпізнавальних пов’язок для територіальної оборони, а також постільної білизни для біженців.

• Організовано підтримку воїнів, які перебувають на реабілітації у медичних закладах Рівненщини, допомагають важкопораненим воїнам у м. Дніпро.

Підтримка цивільних
• організовано надання прихистку біженцям із Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької, Київської, Чернігівської, Харківської областей та забезпечено соціальний, психологічний і медичний супровід для внутрішньо переміщених осіб у місцях їх розселення.

• ВПО забезпечуються усім необхідним: безкоштовним харчуванням, одягом, взуттям, засобами особистої гігієни, окулярами, лупами, медикаментами, пральним порошком. Також здійснюється пошук постійного житла.

• Налагоджено тісну співпрацю із головним управлінням Національної соціальної сервісної служби України, БФ «Рокада», «ЮНІСЕФ», МХО «Надія людям», ББК «Україна», МХБФ «СОНЯЧНИЙ СВІТ», «Червоний хрест», «Дарницька церква» м. Київ, ПП «Фіалка» та інші.

Робота над пріоритетними напрямками триває постійно. Насамперед це – допомога військовослужбовцям і переселенцям, постійний зв’язок з виборцями, розв’язання актуальних проблем, серед яких важливе місце займають надання матеріальної допомоги, питання соціального захисту, питання благоустрою громади продовжується і далі.

Більш детально у Звіті Рівненської обласної організації Політичної партії «Сила і Честь»

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА – маєте піти у відставку

“Якщо влада Києва не здатна захистити ІСТОРІЮ і ДУШУ КИЄВА, маєте піти у відставку. Звільнити місце тим, хто здатний це зробити…А велосипедні доріжки і зміна бруківки під час війни у ...

22.07.2024
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні французькою мовою на Amazon.fr

Рік тому, у травні 2023 року в Києві президент Центру стратегічних досліджень та аналізу у Києві Ігор Смешко презентував своє двомовне (українською та англійською мовами) видання «Нариси з ...

16.07.2024
Ігор СМЕШКО: “Я мрію про …”

З інформаційного бюлетеня Всеукраїнської громадської організації “Сила і Честь”, жовтень 2010 року: “…Я мрію про мою Батьківщину — Україну, честь і гідність якої будуть загальновизнаними у ...

03.07.2024
“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Усі новини