Долучитися до партії Підтримати фінансово
13.03.2023

Разом до перемоги. Звітує Черкаська обласна організація Політичної партії «Сила і Честь»

thumb

Починаючи з 24 лютого 2022 року, Черкаська обласна організація не залишалась осторонь і почала активну волонтерську роботу, задля наближення спільної мрії – довгоочікуваної перемоги.

· Свою роботу розпочали із допомоги по організації військового шпиталю та територіальної оборони Уманського району.

· Черкаською організацією було здійснено більше 8 конвоїв гуманітарних вантажів із Франції, 6 гуманітарних грузів із м. Львів, 4 гуманітарних грузи із міста Івано-Франківськ тощо. Під час організації бомбосховищ було отримано та передано для потреб громади близько 14 тонн води Моршинська та сухих сніданків. Ведеться постійна та планомірна робота щодо плетіння сіток, виготовлення окопних свічок, надання грошової допомоги.

· Організували передачу необхідних речей дітям. Дитяче харчування, речі особистої гігієни, тощо.

· Організували поїздку в Бучу та Гостомель після визволення. Надали гуманітарну допомогу мешканцям, котрі щойно звільнились від окупації.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0MU8FxdUKRExtGc3WZm3mex6WMxKhmbJhXmok1wN5YwAhW3nr3Yv4PuJk4sd98mkZl&id=100004383279274


· Організували передачу необхідних медикаментів до Уманської міської лікарні.

· Організували передачу дальноміру і планшету захисникам на позиції.


· Провели збір коштів на потреби ЗСУ.

07.03.2022 рік організовано флеш-моб між партійцями щодо перерахунку коштів із БОНУСНОГО рахунку, передано грошову допомогу для ЗСУ на суму близько 50 тис грн.

· Від початку повномаштабної агресії російської федерації налагоджений комунікативний зв’язок з РемБригадою Черкаської Військової Частини (МехБатальйон).

Безпосередньо контактували з командуванням та координували дії по забезпеченню самими необхідними інструментами адресно та чітко. Передано в розпорядження бійців всі необхідні інструменти та засоби для ремонту військової техніки. При можливості та наявності часу проводилась та проводиться допомога з плетіння захисних сіток та кікімор.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини