Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.03.2023

Разом до Перемоги. Звітує Бучанська міська організація Політичної партії “Сила і Честь”

thumb

Буча. Місто – Герой і  місто Людей – Героїв.

З перших хвилин повномасштабної агресії рф проти України, Київщина попала під удар навали найелітніших підрозділів армії окупантів, які намагалися перетворити місто у руїни.

24 лютого 2022 року депутати фракції “Сила і Честь” в повному складі взяли участь у сесії міської ради та обговорили питання були по організації самооборони міста, захисту та евакуації мешканців міста. Завдяки спланованим спільним зусиллям, чіткій організації та налагодженій комунікації загалом вдалося врятувати понад 10000 людей.

Під час окупації міста був організований гуманітарний штаб в Білогородці, куди отримували допомогу від міст побратимів, зокрема найпершим було місто Паланга (Литва), а згодом формували та передавали допомогу містянам, які знаходились в Бучі.

Після деокупації міста великих масштабів набули гуманітарна діяльність та волонтерський рух, а також допомога міській громаді по енергозабезпеченню під час вимкнення електрики (надано 38 електрогенераторів).

Депутати міськради також налагодили тісні зв’язки з громадами та волонтерськими рухами з Дрездену (Німеччина), Праги (Чехія), Республіки Казахстан, Ізраїлю. Що дозволило біль ефективно організувати роботи по відновленню зруйнованих домівок у місті.

Сьогодні активісти партії продовжують працювати на наближення Перемоги, долучившись до практичної допомоги підрозділам бригад ЗСУ на фронті, в тому числі виконуючи ремонти автомобілів, закупівлю та доставлення продуктів та побутових предметів, які гостро необхідні для фронтового життя військових.

Ця активна діяльність була неодноразово схвалена пересічними громадянами та представниками іноземних волонтерських команд, а також окремо відзначена ПОДЯКОЮ від Бучанського міського голови “за волонтерську діяльність та активну громадську позицію”.

Більш детально у Звіті Бучанської міської організації Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Кремлівські пропагандисти занепокоєні поширенням «Нарисів з історії України» за авторством Ігоря Смешка

Нещодавно на дискусійній панелі «Якою має бути стратегія України і світу щодо Росії після нашої Перемоги?», яка була проведена в рамках спільного проєкту LB.ua й EFI Group, Секретар РНБО ...

12.11.2023
Усі новини