Долучитися до партії Підтримати фінансово
10.03.2023

Разом до Перемоги. Звітує Бучанська міська організація Політичної партії “Сила і Честь”

thumb

Буча. Місто – Герой і  місто Людей – Героїв.

З перших хвилин повномасштабної агресії рф проти України, Київщина попала під удар навали найелітніших підрозділів армії окупантів, які намагалися перетворити місто у руїни.

24 лютого 2022 року депутати фракції “Сила і Честь” в повному складі взяли участь у сесії міської ради та обговорили питання були по організації самооборони міста, захисту та евакуації мешканців міста. Завдяки спланованим спільним зусиллям, чіткій організації та налагодженій комунікації загалом вдалося врятувати понад 10000 людей.

Під час окупації міста був організований гуманітарний штаб в Білогородці, куди отримували допомогу від міст побратимів, зокрема найпершим було місто Паланга (Литва), а згодом формували та передавали допомогу містянам, які знаходились в Бучі.

Після деокупації міста великих масштабів набули гуманітарна діяльність та волонтерський рух, а також допомога міській громаді по енергозабезпеченню під час вимкнення електрики (надано 38 електрогенераторів).

Депутати міськради також налагодили тісні зв’язки з громадами та волонтерськими рухами з Дрездену (Німеччина), Праги (Чехія), Республіки Казахстан, Ізраїлю. Що дозволило біль ефективно організувати роботи по відновленню зруйнованих домівок у місті.

Сьогодні активісти партії продовжують працювати на наближення Перемоги, долучившись до практичної допомоги підрозділам бригад ЗСУ на фронті, в тому числі виконуючи ремонти автомобілів, закупівлю та доставлення продуктів та побутових предметів, які гостро необхідні для фронтового життя військових.

Ця активна діяльність була неодноразово схвалена пересічними громадянами та представниками іноземних волонтерських команд, а також окремо відзначена ПОДЯКОЮ від Бучанського міського голови “за волонтерську діяльність та активну громадську позицію”.

Більш детально у Звіті Бучанської міської організації Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини