Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.12.2022

Програючи суто у військовому плані, росіяни намагаються нав’язати нам квазімир, квазіперемир’я, – Олег Бєлоколос

thumb

Так прокоментував переформатування стратегії Росії по відношенню до війни в Україні Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член політради партії “Сила та Честь” Олег Бєлоколос. Ескперт пояснює наступне:

“Ще тижнів два тому я зазначав, що Росія продовжуватиме свою кампанію – удари ракетами по українській енергоструктурі і так далі. І це розуміють у Білому домі і не лише. Для цього не треба бути наданалітиком. Росіяни про це говорять і пишуть відкрито – вони й надалі битимуть по критичній інфраструктурі України, сподіваючись таким чином примусити Київ до переговорів”.

Так як на фронті у агресора особливо нічого не виходить, він обрав тактику ракетного терору. Відступати від якої не має наміру, зазначає експерт.

“У цьому компоненті противник має сильніший вигляд, – продовжує він. – У ситуації, коли один нападе, інший захищається, якщо йдеться про дії на фронті, основні втрати зазнає той, хто атакує. А коли йдеться про завдання ракетних ударів з далекої відстані, про неможливість відповісти – захищатися завжди складніше. Як практично неможливо прикрити таку величезну площу, яка є в Україні, від таких ударів”.

“Кремль використовує і ракетні удари, і своїх прямих та непрямих агентів у різних країнах, намагаючись змусити нас до переговорів, наголошує експерт. Програючи суто у військовому плані, росіяни намагаються нав’язати нам квазімир, квазіперемир’я. Під це все домогтися послаблення санкцій, у тому числі щодо експорту добрив, сільхозпродукції”

“Але отримані гроші Москва одразу ж пустить на війну проти нас. Це абсолютно ясна лінія поведінки, яку ми бачимо і яку, сподіваюся, бачать на Заході. А тим, хто не бачить, ми маємо це максимально пояснювати”, – наголошує Олег Бєлоколос.

свіжі новини

Ігор Смешко презентував “Нариси з історії України”

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

19.05.2023
Щиро вітаємо Вігена Володимировича ТОВМАСЯНА з 55 річчям!

Щиро вітаємо нашого колегу, заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, засновника компанії «ТОВМЕД», очільника Вінницького регіонального осередку та члена Політради Політичної партії ...

05.05.2023
Заява Політичної партії «Сила і Честь» стосовно сюжету Михайла Ткача «Батальон “Куршевель”» від 13.04.2023 року

Шановні співвітчизники, друзі і громадяни! Кожна професія має свої норми і правила поведінки, а також професійну етику. Вони є писаними і є неписаними, але їхні порушення вважаються, щонайменше, ...

19.04.2023
Усі новини