Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.06.2020

Правком: Чому зростає рейтинг Ігоря Смешка?

thumb

Якби наразі в Україні проходили вибори президента, то лідера партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка підтримали б 9,2% тих, хто визначився з кандидатом.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 26 до 30 квітня.

Згідно з даним опитуванням, Ігор Смешко за президентським рейтингом – на третьому місці, його випереджають лише  нинішній і колишній президенти.

З чим пов’язано таке нарощування рівня електоральної підтримки українців? Відповідь на це питання, вочевидь, криється у тому числі в останніх публічних виступах лідера партії «Сила і Честь», ексголови Комітету з питань розвідки при Президентові України, колишнього керівника воєнної розвідки, першого заступника Секретаря РНБО та ексголови Служби безпеки України Ігоря Смешка.

З-поміж тем, які останнім часом піднімав, з приводу яких висловлював думки Ігор Смешко. звертають на себе увагу його заяви щодо стану правоохоронної системи, стосовно закону про продаж землі,  щодо необхідності збереження середнього класу в умовах пандемії.

Дані заяви (уривки із яких наводяться нижче) розміщені, зокрема, на сторінці Ігоря Смешка в соціальних мережах.

Про жахливий стан правоохоронної системи

На переконання політика, в Україні «почали реформи без розгляду системи в цілому: хто конкретно за що відповідає, щоб не було дубляжу, яким чином здійснюється контроль над їх діяльністю, як перевіряється інформація з різних джерел, як узагальнена інформація ставиться на контроль».

Ігор Смешко зазначив, що особливо це стосується резонансних злочинів, «по яких, якщо суспільство не має відповідей, воно втрачає довіру до правоохоронної системи й держави. Цей механізм повністю зруйнований. У нас створили багато антикорупційних установ. Вони дублюють одна одну».

«Кожний правоохоронний орган і спеціальна служба розпорошені по окремих «кошиках» олігархічно-кланового політичного впливу. І по вертикалі іде конкуренція, ідуть звинувачення, ідуть скандали. Але нема судових вироків. Ми не бачимо розкриття резонансних злочинів. І тільки зовнішній ворог може радіти цьому», —  заявив лідер політичної партії «Сила і Честь».

     Про захист середнього класу

За словами Ігоря Смешка, в умовах ослаблення карантину пріоритетним завданням української влади має бути захист та збереження середнього класу як основи та гаранта існування державності. Зокрема, шляхом запровадження великої антикризової програми підтримки мікропідприємництва, що хоча б частково компенсує малому бізнесу втрати, понесені під час вимушеного простою.

Він відзначив, що українській владі слід негайно запускати програми підтримки (причому керівництву держави слід було б взяти приклад з Німеччини, де ще в березні Бундестаг схвалив пакет таких антикризових заходів). Йдеться, зокрема, про те, що  ФРН шляхом розміщення на фондовому ринку державних облігацій знайшов кошти на фінансування програми підтримки мікропідприємств та самозайнятих громадян. У результаті, зокрема, фірми, де працюють 5-10 осіб, отримують фіксовану суму допомоги, що дозволяє їм сплатити оренду під час простою, погасити кредити й розрахуватись за лізинг обладнання.

«Середній клас в Україні може стати жертвою коронавірусу, i це призведе до надзвичайно тяжких наслідків. Крім того, що державний бюджет недорахується мільйонів сплачених податків, буде підірвана база української державності. Адже в сучасному світі саме середній клас вирівнює соціальні протиріччя й не дає спалахнути соціальним бунтам»,  — заявив Ігор Смешко.

 

          Про небезпеки закону про землю

На думку лідера партії «Сила і Честь», закон про продаж землі може призвести до соціального вибуху.

«Результатом торгівлі землею в умовах кризи і пандемії, не доведеної до кінця реформи місцевого самоврядування, зруйнованої правоохоронної системи, неподоланої корупції державного апарату можуть стати масштабні оборудки і земельні спекуляції, а також руйнування АПК і гостра радикалізація суспільства. Йдеться в першу чергу про людей, які зрозуміють, що їх ошукали», — заявив Ігор Смешко.

Окрім того, політик вважає, що в умовах загального розвалу економіки концентрація землі в руках великих власників може спровокувати також  нестачу продовольства і його подальшу дорожнечу, спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання.

«Фермери та сімейні господарства не отримають від держави гроші на купівлю земельних ділянок, не матимуть доступу до сезонних кредитів, не кажучи вже про послуги з банківського гарантування їх оплати.

Тобто вони будуть приречені на накопичення заборгованостей і втрату прав на земельні володіння. Таким чином, ця земельна реформа спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання», — зазначив лідер політичної партії «Сила і Честь».

 Замість епілогу, або кілька цитат від Ігоря Смешка

«Ми внесли величезний вклад в міжнародну систему безпеки, коли відмовилися від ядерної зброї. Так чому сьогодні міжнародне співтовариство не може нам хоча б допомогти контролювати україно-російський кордон?».

«Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо».

«Як професіонал я знаю – перемога можлива шляхом зміцнення економіки, підвищення рівня життя українців та нарощування бойових спроможностей  Збройних Сил разом з упевненим просуванням до євроатлантичної спільноти».

Джерело: «Правком»| Львівський правозахисний та антикорупційний портал

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини