Долучитися до партії Підтримати фінансово
09.06.2020

Правком: Чому зростає рейтинг Ігоря Смешка?

thumb

Якби наразі в Україні проходили вибори президента, то лідера партії “Сила і Честь” Ігоря Смешка підтримали б 9,2% тих, хто визначився з кандидатом.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 26 до 30 квітня.

Згідно з даним опитуванням, Ігор Смешко за президентським рейтингом – на третьому місці, його випереджають лише  нинішній і колишній президенти.

З чим пов’язано таке нарощування рівня електоральної підтримки українців? Відповідь на це питання, вочевидь, криється у тому числі в останніх публічних виступах лідера партії «Сила і Честь», ексголови Комітету з питань розвідки при Президентові України, колишнього керівника воєнної розвідки, першого заступника Секретаря РНБО та ексголови Служби безпеки України Ігоря Смешка.

З-поміж тем, які останнім часом піднімав, з приводу яких висловлював думки Ігор Смешко. звертають на себе увагу його заяви щодо стану правоохоронної системи, стосовно закону про продаж землі,  щодо необхідності збереження середнього класу в умовах пандемії.

Дані заяви (уривки із яких наводяться нижче) розміщені, зокрема, на сторінці Ігоря Смешка в соціальних мережах.

Про жахливий стан правоохоронної системи

На переконання політика, в Україні “почали реформи без розгляду системи в цілому: хто конкретно за що відповідає, щоб не було дубляжу, яким чином здійснюється контроль над їх діяльністю, як перевіряється інформація з різних джерел, як узагальнена інформація ставиться на контроль”.

Ігор Смешко зазначив, що особливо це стосується резонансних злочинів, “по яких, якщо суспільство не має відповідей, воно втрачає довіру до правоохоронної системи й держави. Цей механізм повністю зруйнований. У нас створили багато антикорупційних установ. Вони дублюють одна одну”.

“Кожний правоохоронний орган і спеціальна служба розпорошені по окремих “кошиках” олігархічно-кланового політичного впливу. І по вертикалі іде конкуренція, ідуть звинувачення, ідуть скандали. Але нема судових вироків. Ми не бачимо розкриття резонансних злочинів. І тільки зовнішній ворог може радіти цьому”, –  заявив лідер політичної партії “Сила і Честь”.

     Про захист середнього класу

За словами Ігоря Смешка, в умовах ослаблення карантину пріоритетним завданням української влади має бути захист та збереження середнього класу як основи та гаранта існування державності. Зокрема, шляхом запровадження великої антикризової програми підтримки мікропідприємництва, що хоча б частково компенсує малому бізнесу втрати, понесені під час вимушеного простою.

Він відзначив, що українській владі слід негайно запускати програми підтримки (причому керівництву держави слід було б взяти приклад з Німеччини, де ще в березні Бундестаг схвалив пакет таких антикризових заходів). Йдеться, зокрема, про те, що  ФРН шляхом розміщення на фондовому ринку державних облігацій знайшов кошти на фінансування програми підтримки мікропідприємств та самозайнятих громадян. У результаті, зокрема, фірми, де працюють 5-10 осіб, отримують фіксовану суму допомоги, що дозволяє їм сплатити оренду під час простою, погасити кредити й розрахуватись за лізинг обладнання.

«Середній клас в Україні може стати жертвою коронавірусу, i це призведе до надзвичайно тяжких наслідків. Крім того, що державний бюджет недорахується мільйонів сплачених податків, буде підірвана база української державності. Адже в сучасному світі саме середній клас вирівнює соціальні протиріччя й не дає спалахнути соціальним бунтам»,  — заявив Ігор Смешко.

 

          Про небезпеки закону про землю

На думку лідера партії “Сила і Честь”, закон про продаж землі може призвести до соціального вибуху.

«Результатом торгівлі землею в умовах кризи і пандемії, не доведеної до кінця реформи місцевого самоврядування, зруйнованої правоохоронної системи, неподоланої корупції державного апарату можуть стати масштабні оборудки і земельні спекуляції, а також руйнування АПК і гостра радикалізація суспільства. Йдеться в першу чергу про людей, які зрозуміють, що їх ошукали», – заявив Ігор Смешко.

Окрім того, політик вважає, що в умовах загального розвалу економіки концентрація землі в руках великих власників може спровокувати також  нестачу продовольства і його подальшу дорожнечу, спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання.

«Фермери та сімейні господарства не отримають від держави гроші на купівлю земельних ділянок, не матимуть доступу до сезонних кредитів, не кажучи вже про послуги з банківського гарантування їх оплати.

Тобто вони будуть приречені на накопичення заборгованостей і втрату прав на земельні володіння. Таким чином, ця земельна реформа спричинить знищення фермерства й дрібного господарювання», – зазначив лідер політичної партії «Сила і Честь».

 Замість епілогу, або кілька цитат від Ігоря Смешка

«Ми внесли величезний вклад в міжнародну систему безпеки, коли відмовилися від ядерної зброї. Так чому сьогодні міжнародне співтовариство не може нам хоча б допомогти контролювати україно-російський кордон?».

«Путін зайде настільки далеко, наскільки ми йому дозволимо».

«Як професіонал я знаю – перемога можлива шляхом зміцнення економіки, підвищення рівня життя українців та нарощування бойових спроможностей  Збройних Сил разом з упевненим просуванням до євроатлантичної спільноти».

Джерело: “Правком”| Львівський правозахисний та антикорупційний портал

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини