Долучитися до партії Підтримати фінансово
05.04.2020

«Сила і Честь» продовжує рух без підтримки олігархів, без опори на олігархічні ЗМІ, без впливових покровителів з-за кордону, – Володимир Тимошенко

thumb

Політична партія «Сила і Честь» продовжує свою діяльність без підтримки олігархів, в умовах блокади з боку власників телеканалів, замовчування в ЗМІ та без бюджету на рекламу. При цьому, лідер партії «Сила і Честь» Ігор Смешко не лише зберігає, але й поступово нарощує рівень довіри українців.

Про це заявив доктор юридичних наук, професор, генерал-лейтенант, голова секретаріату партії «Сила і Честь» Володимир Тимошенко.

Політик звернув увагу, що згідно з останніми даними соціологічної компанії SOCIS, в березні 2020 року 4,3% громадян України готові проголосувати за Ігоря Смешка на президентських виборах. Але мало хто звертає увагу на те, що лідер партії протягом року входить до Топ-5 найбільш рейтингових політиків в Україні по цій позиції в  соціологічних опитуваннях.

Разом з тим, кадровий військовий, доктор технічних наук і генерал І.Смешко ніколи не обіймав посад у владі за політичними квотами. Ті ж чотири політики, які його випереджають в рейтингах – багаторічні представники найвищої політичної влади в Україні. Більш того, вони мають підтримку адміністративного ресурсу, а також майже необмежені фінансові та медійні ресурси, які стоять за ними, в тому числі – олігархічні.

Володимир Тимошенко нагадав, що рік тому, напередодні першого туру виборів президента, той же SOCIS давав І.Смешко  лише 3% підтримки. Втім, оприлюдненні ЦВК результати голосування показали його підтримку понад 6% голосів виборців. І це в той час, коли ЦВК контролювалося людьми чинної  влади, а волонтери, які взяли участь в його підтримці були представлені менш ніж на 25% виборчих дільницях.

«Звичайно, треба розуміти, що ці дані суттєво занижені, але вони демонструють беззаперечний запит українців на сильних, професійних, рішучих і стратегічно мислячих управлінців. Саме таким є генерал Ігор Смешко й завдяки цьому, попри всі намагання применшити його реальний рейтинг довіри, все більше людей готові його підтримувати.

Адже люди бачать, що відбувається в країні й до якого хаосу призвели тотальне дилетантство та непрофесіоналізм серед теперішніх  політичних сил при владі. Тому ми дякуємо усім нашим прихильникам за підтримку та допомогу, применшувати яку, як ми бачимо, стає все складніше”- підкреслив голова секретаріату партії.

Прес-служба політичної партії “Сила і Честь”

свіжі новини

Ігор Смешко: Фейкова історія є важливою зброєю у спробі Володимира Путіна знищити Україну (Atlantic Council, 5 грудня 2023 року)

Російська армія, що вдерлася, – не єдиний ворог, з яким стикається Україна   ОРИГІНАЛ: https://www.atlanticcouncil.org/…/fake-history-is-a…/ ПЕРЕКЛАД: ...

07.12.2023
УВАГА! ЯК ПРИДБАТИ “НАРИСИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ” ІГОРЯ СМЕШКА?

Англомовну версію “Нариси з історії України” на Amazon.com  в електронному форматі Kindle або в друкованому у м’якій палітурці PaperBack за посиланням: ...

01.12.2023
Ігор Смешко презентував «Нариси з історії України» у болгарському парламенті

29 листопада 2023 року у верховному органі державної влади Республіки Болгарія – Народних зборах (м.Софія) – відбулася презентація спецвипуску журналу «L’Europeo», присвяченого історії ...

30.11.2023
«Нариси з історії України» за авторством Ігоря Смешка вже доступні на Amazon.com у форматі Paperback (для друку)

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, військовий, науковий і державний діяч, генерал-полковник, доктор технічних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і ...

29.11.2023
Усі новини