Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.06.2020

Політична партія «Сила і Честь» – лідер, як політична сила за яку українці потенційно готові проголосувати

thumb

Про це свідчать результати опитування Центру “Соціальний моніторинг”, опубліковані 23 червня.

Політична партія “Сила і Честь” має найкращий показник серед усіх політичних партій України у відповідях респондентів на запитання “Скажіть, за яку партію Ви не проголосуєте в жодному разі?” (категорія «Антирейтинг») лише 4.5% українців не готові за неї проголосувати. Таким чином, згідно з результатами опитування  майже 80% з опитаних українців на наступних виборах потенційно розглядають “Силу і Честь”, як партію, за яку вони можуть підтримати та віддати свої голоси ( з урахуванням тих, хто б зіпсував бюлетень або викреслив усіх кандидатів, кому було важко відповісти або не голосував би).

Водночас, антирейтинг політсил в Україні очолила – “Європейська солідарність”. За неї у жодному разі не проголосували б 42,5% українців.
На другому місці в антирейтингу – “Опозиційна платформа — За життя” (23,3%), на третьому – “Слуга народу” (19,8%), на четвертому – “Батьківщина” (19,2%).

Дякуємо усім нашим прихильникам за підтримку та працюємо на перемогу!

Шановні друзі! Ми рухаємося далі, у нас є Сила, Мудрість, Розум і Честь!

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини