Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.09.2020

Олег Белоколос: Підвищення рівня “національної стійкості” та підтримка у Конгресі США з боку обох партій — надійний путівник Києва до НАТО

thumb

НАТО сьогодні прагне зміцнити свій східний фланг і зробити більш дієвим курс на стримування агресивної Росії. Про це заявив член Політичної ради партії “Сила і Честь”, експерт-міжнародник та голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ” Олег Белоколос.

Відповідаючи на запитання видання “Коментарії”: “Чи допоможе НАТО Україні ефективно боротися з Росією?”, Олег Белоколос зазначив, що тут “потрібно виділити три аспекти”.

“По-перше. НАТО сьогодні прагне зміцнити свій східний фланг і зробити більш дієвим курс на стримування агресивної Росії. Внесок в це з боку України та Грузії, безсумнівно, підвищив би ефективність НАТО на цьому напрямку”.

Другий аспект, за словами члена Політради партії “Сила і Честь”, полягає в тому, що можливості Альянсу безпосередньо залежать від військових і економічних можливостей його країн-учасниць.
“Прискорений розвиток цих складових і суттєве підвищення рівня того, що сьогодні у світі називають “національною стійкістю” (national resilience), – надійний путівник Києва на шляху до НАТО”, – підкреслює експерт.

Третім аспектом він вважає необхідність Україні зробити все можливе для подальшого розширення наявної підтримки в Конгресі США з боку обох партій — республіканців і демократів.
“Це повинно стати найголовнішим завданням української дипломатії на сьогоднішньому етапі”, – упевнений експерт-міжнародник.

#СилаіЧесть #Україна #НАТО

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини