Долучитися до партії Підтримати фінансово
02.09.2020

Олег Белоколос: Підвищення рівня “національної стійкості” та підтримка у Конгресі США з боку обох партій — надійний путівник Києва до НАТО

thumb

НАТО сьогодні прагне зміцнити свій східний фланг і зробити більш дієвим курс на стримування агресивної Росії. Про це заявив член Політичної ради партії “Сила і Честь”, експерт-міжнародник та голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ” Олег Белоколос.

Відповідаючи на запитання видання “Коментарії”: “Чи допоможе НАТО Україні ефективно боротися з Росією?”, Олег Белоколос зазначив, що тут “потрібно виділити три аспекти”.

“По-перше. НАТО сьогодні прагне зміцнити свій східний фланг і зробити більш дієвим курс на стримування агресивної Росії. Внесок в це з боку України та Грузії, безсумнівно, підвищив би ефективність НАТО на цьому напрямку”.

Другий аспект, за словами члена Політради партії “Сила і Честь”, полягає в тому, що можливості Альянсу безпосередньо залежать від військових і економічних можливостей його країн-учасниць.
“Прискорений розвиток цих складових і суттєве підвищення рівня того, що сьогодні у світі називають “національною стійкістю” (national resilience), – надійний путівник Києва на шляху до НАТО”, – підкреслює експерт.

Третім аспектом він вважає необхідність Україні зробити все можливе для подальшого розширення наявної підтримки в Конгресі США з боку обох партій — республіканців і демократів.
“Це повинно стати найголовнішим завданням української дипломатії на сьогоднішньому етапі”, – упевнений експерт-міжнародник.

#СилаіЧесть #Україна #НАТО

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Premium WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини