Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.02.2022

Персональному Ютуб-каналу Ігоря Смешка – 3 роки. Наближаємося до «Срібної кнопки»!

thumb

Шановні друзі!

Із задоволенням інформуємо Вас про наше спільне досягнення – більше ніж 97 тисяч 800 підписників протягом трьох років від початку роботи персонального Ютуб-каналу Голови Політичної партії «Сила і Честь», першого в історії України воєнного аташе в США, екс-Голови СБУ, екс-Голови Комітету з питань розвідки при Президентові України, екс-начальника Головного управління розвідки Міноборони України, колишнього першого заступника і в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігоря Смешка.

Майже щодня на цьому ресурсі публікуються інтерв’ю, виступи та коментарі нашого лідера, а також слова небайдужих патріотів України на його підтримку – загалом вже понад 850 відео з загальною кількістю переглядів 22 мільйони.

Цікавою є статистика. На 3 лютого 2022 року кількість підписників Ютуб-каналу Ігоря Смешка більше ніж на тисячу перевищує кількість підписників Ютуб-каналу Юлії Тимошенко (канал було створено на 10 років раніше – у 2009 році), більше ніж на 4 тисячі – Ютуб-каналу Петра Порошенка (канал започатковано у квітні 2014 року) і більше ніж на 46 тисяч – Ютуб-каналу Арсенія Яценюка (створено у вересні 2013 року).

І це все, дорогі наші прихильники, завдяки вашій підтримці та допомозі. Щиро дякуємо Вам, дорогі Друзі, і сподіваємось вже найближчим часом отримати нагороду – «Срібну кнопку YouTube», яка надається каналам, що мають 100 000 підписників.

Наша Політична партія за умови замовчування з боку більшості ЗМІ, а іноді й розповсюдження деякими з них дезінформаційних фейків, приділяє велику увагу розвитку власних ресурсів у соцмережах. Це дозволяє самотужки – без підтримки олігархів, без їх практично необмежених фінансових і адміністративних ресурсів, а також без кулуарних домовленостей з будь-якими політичними партіями чи політиками, які є власниками телеканалів, газет та інтернет-видань, – інформувати громадськість про розбудову партії та її діяльність, поширювати нашу ідеологію демократичного неоконсерватизму, висловлювати власну позицію з актуальних питань сьогодення.

На жаль, у сьогоднішній олігархічно-клановій системі державного управління поруч із тими, хто прагне позитивних змін, є й сили, яким не подобається відкритий та наступальний рух нашої політичної сили. Вони застосовують проти нас різноманітні перешкоди, працюючи досить активно, здебільшого непомітно для пересічних громадян.

Яскравим прикладом стало намагання зомбувати частину електорату шляхом оприлюднення результатів деяких замовних соціологічних досліджень, рейтинги в яких не витримують жодної критики і виглядають необ’єктивними та сфальсифікованими.

Звертаємо увагу, що наші прихильники регулярно стежать за подібними дослідженнями і розцінюють це як свідоме маніпулювання думкою виборців з метою використати соціологічні  маніпуляції під час наступних виборів. Саме так готуються та «викристалізовуються» можливості для подальших виборчих фальсифікацій при майбутньому підрахунку голосів. Український виборець вже був неодноразово свідком таких фальсифікацій на минулих виборах.

Ми розуміємо, що Політична партія «Сила і Честь» та її лідер – Смешко Ігор мали б значно вищі результати, якби під час минулих виборів змогли захистити на дільницях свої голоси від фальсифікацій та їх викрадення, а також мали можливість розбудовувати партію за наявності скасованого владою фінансування і без організованої проти партії контрпропаганди, за наявності запрошень до студій найбільш рейтингових телеканалів. Але реалії – інші. Схиляємось до думки, що олігархічна система готова до будь-яких маніпуляцій, щоб уникнути загроз для себе.

Попри все, Політична партія «Сила і Честь» невпинно продовжує рухатися вперед!

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь»

 

свіжі новини

Фракція політичної партії «Сила і Честь» у Бучанській міській раді отримала подяку від територіальної громади за волонтерську діяльність

24 вересня, Буча відзначає День міста. Цьогорічне святкування проходило під девізом «Буча — 2022: вистояли — відбудуємо». І нам дуже приємно повідомити, що саме у цей день робота ...

24.09.2022
У відповідь ми мусимо бити по всьому, до чого зможемо дотягнутись, — Олександр Мирний

Росія почала бити по критичній інфраструктурі і це прогнозовано, а також є станнім козирем агресора, зазначив на своїй фейсбук-сторінці Олександр Мирний — підприємець, український політик, ...

12.09.2022
Олег Бєлоколос: Падіння режиму Лукашенка вже на порядку денному

Експерт з питань зовнішньої та безпекової політики фонду «Майдан закордонних справ», ексрадник посольства України в Канаді та Кенії, член Політради Політичної партії «Сила і Честь» Олег ...

07.09.2022
Олександр Мирний: Головне, аби Уряд Британії не розчарувався від дій можновладців

«Ліз Трасс нова очільниця уряду Британії!. Україна не залишається самотньою в боротьбі з агресором». Такий запис зробив на своїй фейсбук-сторінці Олександр Мирний — підприємець, український ...

06.09.2022
Усі новини