Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.02.2022

Персональному Ютуб-каналу Ігоря Смешка – 3 роки. Наближаємося до «Срібної кнопки»!

thumb

Шановні друзі!

Із задоволенням інформуємо Вас про наше спільне досягнення – більше ніж 97 тисяч 800 підписників протягом трьох років від початку роботи персонального Ютуб-каналу Голови Політичної партії «Сила і Честь», першого в історії України воєнного аташе в США, екс-Голови СБУ, екс-Голови Комітету з питань розвідки при Президентові України, екс-начальника Головного управління розвідки Міноборони України, колишнього першого заступника і в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігоря Смешка.

Майже щодня на цьому ресурсі публікуються інтерв’ю, виступи та коментарі нашого лідера, а також слова небайдужих патріотів України на його підтримку – загалом вже понад 850 відео з загальною кількістю переглядів 22 мільйони.

Цікавою є статистика. На 3 лютого 2022 року кількість підписників Ютуб-каналу Ігоря Смешка більше ніж на тисячу перевищує кількість підписників Ютуб-каналу Юлії Тимошенко (канал було створено на 10 років раніше – у 2009 році), більше ніж на 4 тисячі – Ютуб-каналу Петра Порошенка (канал започатковано у квітні 2014 року) і більше ніж на 46 тисяч – Ютуб-каналу Арсенія Яценюка (створено у вересні 2013 року).

І це все, дорогі наші прихильники, завдяки вашій підтримці та допомозі. Щиро дякуємо Вам, дорогі Друзі, і сподіваємось вже найближчим часом отримати нагороду – «Срібну кнопку YouTube», яка надається каналам, що мають 100 000 підписників.

Наша Політична партія за умови замовчування з боку більшості ЗМІ, а іноді й розповсюдження деякими з них дезінформаційних фейків, приділяє велику увагу розвитку власних ресурсів у соцмережах. Це дозволяє самотужки – без підтримки олігархів, без їх практично необмежених фінансових і адміністративних ресурсів, а також без кулуарних домовленостей з будь-якими політичними партіями чи політиками, які є власниками телеканалів, газет та інтернет-видань, – інформувати громадськість про розбудову партії та її діяльність, поширювати нашу ідеологію демократичного неоконсерватизму, висловлювати власну позицію з актуальних питань сьогодення.

На жаль, у сьогоднішній олігархічно-клановій системі державного управління поруч із тими, хто прагне позитивних змін, є й сили, яким не подобається відкритий та наступальний рух нашої політичної сили. Вони застосовують проти нас різноманітні перешкоди, працюючи досить активно, здебільшого непомітно для пересічних громадян.

Яскравим прикладом стало намагання зомбувати частину електорату шляхом оприлюднення результатів деяких замовних соціологічних досліджень, рейтинги в яких не витримують жодної критики і виглядають необ’єктивними та сфальсифікованими.

Звертаємо увагу, що наші прихильники регулярно стежать за подібними дослідженнями і розцінюють це як свідоме маніпулювання думкою виборців з метою використати соціологічні  маніпуляції під час наступних виборів. Саме так готуються та «викристалізовуються» можливості для подальших виборчих фальсифікацій при майбутньому підрахунку голосів. Український виборець вже був неодноразово свідком таких фальсифікацій на минулих виборах.

Ми розуміємо, що Політична партія «Сила і Честь» та її лідер – Смешко Ігор мали б значно вищі результати, якби під час минулих виборів змогли захистити на дільницях свої голоси від фальсифікацій та їх викрадення, а також мали можливість розбудовувати партію за наявності скасованого владою фінансування і без організованої проти партії контрпропаганди, за наявності запрошень до студій найбільш рейтингових телеканалів. Але реалії – інші. Схиляємось до думки, що олігархічна система готова до будь-яких маніпуляцій, щоб уникнути загроз для себе.

Попри все, Політична партія «Сила і Честь» невпинно продовжує рухатися вперед!

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”

 

свіжі новини

“Нариси з історії України” авторства Ігоря Смешка представлено на стендах “Друкарського двору Олега Федорова” Мистецького книжкового арсеналу

30 травня в Києві стартував XII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” – наймасштабніша щорічна літературна подія року, яка об’єднала понад 100 видавництв та 5 книгарень. ...

01.06.2024
Джорж Волошин: Ігор Смешко “Нарисами з історії України”спростовує путінську пропаганду про російсько-українське братерство.

Голова Служби Безпеки та Захисту Цивільного Персоналу в Адміністраціях Президентів США Р. Рейгана і Дж. Буша, ст., а також Асоційований Директор Федерального Агентства з Управління у Надзвичайних ...

29.05.2024
Екс-командувачі НАТО визначили пріоритети Заходу в підтримці України-Звернення

Напередодні 75 річниці НАТО група відставних генералів країн-членів Північноатлантичного альянсу у колективному зверненні закликали змінити політику щодо військово-технічної підтримки України з ...

29.05.2024
Ігор Смешко про персональну відповідальність, планування, координацію, розробку, виготовлення та контроль озброєнь для Армії

Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, один із засновників і другий керівник Головного управління розвідки Міноборони України, колишній Перший заступник і виконувач обов’язків ...

26.05.2024
Усі новини