Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.02.2022

Персональному Ютуб-каналу Ігоря Смешка – 3 роки. Наближаємося до «Срібної кнопки»!

thumb

Шановні друзі!

Із задоволенням інформуємо Вас про наше спільне досягнення – більше ніж 97 тисяч 800 підписників протягом трьох років від початку роботи персонального Ютуб-каналу Голови Політичної партії «Сила і Честь», першого в історії України воєнного аташе в США, екс-Голови СБУ, екс-Голови Комітету з питань розвідки при Президентові України, екс-начальника Головного управління розвідки Міноборони України, колишнього першого заступника і в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігоря Смешка.

Майже щодня на цьому ресурсі публікуються інтерв’ю, виступи та коментарі нашого лідера, а також слова небайдужих патріотів України на його підтримку – загалом вже понад 850 відео з загальною кількістю переглядів 22 мільйони.

Цікавою є статистика. На 3 лютого 2022 року кількість підписників Ютуб-каналу Ігоря Смешка більше ніж на тисячу перевищує кількість підписників Ютуб-каналу Юлії Тимошенко (канал було створено на 10 років раніше – у 2009 році), більше ніж на 4 тисячі – Ютуб-каналу Петра Порошенка (канал започатковано у квітні 2014 року) і більше ніж на 46 тисяч – Ютуб-каналу Арсенія Яценюка (створено у вересні 2013 року).

І це все, дорогі наші прихильники, завдяки вашій підтримці та допомозі. Щиро дякуємо Вам, дорогі Друзі, і сподіваємось вже найближчим часом отримати нагороду – «Срібну кнопку YouTube», яка надається каналам, що мають 100 000 підписників.

Наша Політична партія за умови замовчування з боку більшості ЗМІ, а іноді й розповсюдження деякими з них дезінформаційних фейків, приділяє велику увагу розвитку власних ресурсів у соцмережах. Це дозволяє самотужки – без підтримки олігархів, без їх практично необмежених фінансових і адміністративних ресурсів, а також без кулуарних домовленостей з будь-якими політичними партіями чи політиками, які є власниками телеканалів, газет та інтернет-видань, – інформувати громадськість про розбудову партії та її діяльність, поширювати нашу ідеологію демократичного неоконсерватизму, висловлювати власну позицію з актуальних питань сьогодення.

На жаль, у сьогоднішній олігархічно-клановій системі державного управління поруч із тими, хто прагне позитивних змін, є й сили, яким не подобається відкритий та наступальний рух нашої політичної сили. Вони застосовують проти нас різноманітні перешкоди, працюючи досить активно, здебільшого непомітно для пересічних громадян.

Яскравим прикладом стало намагання зомбувати частину електорату шляхом оприлюднення результатів деяких замовних соціологічних досліджень, рейтинги в яких не витримують жодної критики і виглядають необ’єктивними та сфальсифікованими.

Звертаємо увагу, що наші прихильники регулярно стежать за подібними дослідженнями і розцінюють це як свідоме маніпулювання думкою виборців з метою використати соціологічні  маніпуляції під час наступних виборів. Саме так готуються та «викристалізовуються» можливості для подальших виборчих фальсифікацій при майбутньому підрахунку голосів. Український виборець вже був неодноразово свідком таких фальсифікацій на минулих виборах.

Ми розуміємо, що Політична партія «Сила і Честь» та її лідер – Смешко Ігор мали б значно вищі результати, якби під час минулих виборів змогли захистити на дільницях свої голоси від фальсифікацій та їх викрадення, а також мали можливість розбудовувати партію за наявності скасованого владою фінансування і без організованої проти партії контрпропаганди, за наявності запрошень до студій найбільш рейтингових телеканалів. Але реалії – інші. Схиляємось до думки, що олігархічна система готова до будь-яких маніпуляцій, щоб уникнути загроз для себе.

Попри все, Політична партія «Сила і Честь» невпинно продовжує рухатися вперед!

Пресслужба Політичної партії «Сила і Честь»

 

свіжі новини

Олег Бєлоколос: США вже не звертають уваги на кремлівські «червоні лінії», а системно збільшують бойову міць ЗСУ

Коментар стосовно передачі американських ракет, які дістають Криму

02.02.2023
Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком. Ігор ...

27.01.2023
Усі злочини мають бути зафіксовані, а особи, які беруть у них участь, покарані, — Олег Бєлоколос

У четвер, 19 січня, Європейський парламент схвалив резолюцію, яка закликає створити міжнародний трибунал щодо розслідування злочинів правителя РФ Путіна та білоруського диктатора Лукашенка. Сайт ...

24.01.2023
Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі нацбезпеки і оборони України

Ефективна зовнішня розвідка завжди відігравала надзвичайно важливу роль у системі національної безпеки і оборони нашої Держави! Дякуємо нашим розвідникам за патріотизм, наполегливість, мужність, ...

24.01.2023
Усі новини