Долучитися до партії Підтримати фінансово
03.02.2022

Персональному Ютуб-каналу Ігоря Смешка – 3 роки. Наближаємося до «Срібної кнопки»!

thumb

Шановні друзі!

Із задоволенням інформуємо Вас про наше спільне досягнення – більше ніж 97 тисяч 800 підписників протягом трьох років від початку роботи персонального Ютуб-каналу Голови Політичної партії «Сила і Честь», першого в історії України воєнного аташе в США, екс-Голови СБУ, екс-Голови Комітету з питань розвідки при Президентові України, екс-начальника Головного управління розвідки Міноборони України, колишнього першого заступника і в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ігоря Смешка.

Майже щодня на цьому ресурсі публікуються інтерв’ю, виступи та коментарі нашого лідера, а також слова небайдужих патріотів України на його підтримку – загалом вже понад 850 відео з загальною кількістю переглядів 22 мільйони.

Цікавою є статистика. На 3 лютого 2022 року кількість підписників Ютуб-каналу Ігоря Смешка більше ніж на тисячу перевищує кількість підписників Ютуб-каналу Юлії Тимошенко (канал було створено на 10 років раніше – у 2009 році), більше ніж на 4 тисячі – Ютуб-каналу Петра Порошенка (канал започатковано у квітні 2014 року) і більше ніж на 46 тисяч – Ютуб-каналу Арсенія Яценюка (створено у вересні 2013 року).

І це все, дорогі наші прихильники, завдяки вашій підтримці та допомозі. Щиро дякуємо Вам, дорогі Друзі, і сподіваємось вже найближчим часом отримати нагороду – «Срібну кнопку YouTube», яка надається каналам, що мають 100 000 підписників.

Наша Політична партія за умови замовчування з боку більшості ЗМІ, а іноді й розповсюдження деякими з них дезінформаційних фейків, приділяє велику увагу розвитку власних ресурсів у соцмережах. Це дозволяє самотужки – без підтримки олігархів, без їх практично необмежених фінансових і адміністративних ресурсів, а також без кулуарних домовленостей з будь-якими політичними партіями чи політиками, які є власниками телеканалів, газет та інтернет-видань, – інформувати громадськість про розбудову партії та її діяльність, поширювати нашу ідеологію демократичного неоконсерватизму, висловлювати власну позицію з актуальних питань сьогодення.

На жаль, у сьогоднішній олігархічно-клановій системі державного управління поруч із тими, хто прагне позитивних змін, є й сили, яким не подобається відкритий та наступальний рух нашої політичної сили. Вони застосовують проти нас різноманітні перешкоди, працюючи досить активно, здебільшого непомітно для пересічних громадян.

Яскравим прикладом стало намагання зомбувати частину електорату шляхом оприлюднення результатів деяких замовних соціологічних досліджень, рейтинги в яких не витримують жодної критики і виглядають необ’єктивними та сфальсифікованими.

Звертаємо увагу, що наші прихильники регулярно стежать за подібними дослідженнями і розцінюють це як свідоме маніпулювання думкою виборців з метою використати соціологічні  маніпуляції під час наступних виборів. Саме так готуються та «викристалізовуються» можливості для подальших виборчих фальсифікацій при майбутньому підрахунку голосів. Український виборець вже був неодноразово свідком таких фальсифікацій на минулих виборах.

Ми розуміємо, що Політична партія «Сила і Честь» та її лідер – Смешко Ігор мали б значно вищі результати, якби під час минулих виборів змогли захистити на дільницях свої голоси від фальсифікацій та їх викрадення, а також мали можливість розбудовувати партію за наявності скасованого владою фінансування і без організованої проти партії контрпропаганди, за наявності запрошень до студій найбільш рейтингових телеканалів. Але реалії – інші. Схиляємось до думки, що олігархічна система готова до будь-яких маніпуляцій, щоб уникнути загроз для себе.

Попри все, Політична партія «Сила і Честь» невпинно продовжує рухатися вперед!

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”

 

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Путін зробив фатальну помилку. У перспективі російська агресія наздожене Росію і, можливо, призведе до її розпаду

29 лютого 2024 року Президент Центру стратегічних досліджень та аналізу, генерал-полковник Ігор Смешко провів у Києві робочу зустріч з представниками Центру гуманітарного діалогу (The Centre for ...

02.03.2024
Два роки тому, відволікаючи на себе ворожу авіацію, у повітряному бою загинув Герой України ОЛЕКСАНДР ОКСАНЧЕНКО

У перші дні війни у повітряному бою, 25 лютого 2022 року відволікаючи на себе ворожу авіацію російського агресора, загинув Герой України, патріот України, один з найкращих у світі ...

26.02.2024
Ігор СМЕШКО рекомендує нашим можновладцям у боротьбі з корупцією використовувати формулу Гері Беккера

«Будь-яка наука вважається справжньою НАУКОЮ, коли вона спирається на математичний апарат» – так прокоментував на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко матеріал на “Українській ...

22.02.2024
Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Усі новини