Долучитися до партії Підтримати фінансово
27.01.2023

Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

thumb

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком.

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

Ігор Смешко привітав Святійшого Патріарха з минулим Днем народження, вручив букет квітів і побажав міцного здоров’я та довголіття. «Ваша постать знакова для України, ви людина великої віри та міцної сили духу. Ви зробили надзвичайно багато для релігійної незалежності України. Без вас не було б помісної Української Православної Церкви. Історія ще оцінить вашу роль в новітній церковній історії та державотворенні. Моя сердечна повага завжди буде з вами», – сказав генерала Смешко.

Cторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, перебіг російсько-української війни, міжконфесійні відносини. «Україна обов’язково переможе. Я в цьому не сумніваюся. Вона вже перемагає. Весь світ відзначив силу духу та героїзм українських воїнів. Уже розпочавши цю війну проти України, росія програла. Вона вже не є великою державою. Наша перемога змінить світ. Українська держава боронить не тільки себе, але й свободу всього цивілізованого світу», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

На кінець зустрічі Патріарх подякував гостю за привітання, теплі слова та подарував на згадку видання Київської патріархії.

За матеріалами Пресслужби Київської Патріархії

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини