Долучитися до партії Підтримати фінансово
27.01.2023

Перемога України змінить світ. Патріарх Філарет зустрівся з генералом Ігорем Смешком

thumb

26 січня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з українським військовим та політичним діячем, генерал-полковником Ігорем Смешком.

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

Ігор Смешко привітав Святійшого Патріарха з минулим Днем народження, вручив букет квітів і побажав міцного здоров’я та довголіття. «Ваша постать знакова для України, ви людина великої віри та міцної сили духу. Ви зробили надзвичайно багато для релігійної незалежності України. Без вас не було б помісної Української Православної Церкви. Історія ще оцінить вашу роль в новітній церковній історії та державотворенні. Моя сердечна повага завжди буде з вами», – сказав генерала Смешко.

Cторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні, перебіг російсько-української війни, міжконфесійні відносини. «Україна обов’язково переможе. Я в цьому не сумніваюся. Вона вже перемагає. Весь світ відзначив силу духу та героїзм українських воїнів. Уже розпочавши цю війну проти України, росія програла. Вона вже не є великою державою. Наша перемога змінить світ. Українська держава боронить не тільки себе, але й свободу всього цивілізованого світу», – сказав Святійший Патріарх Філарет.

На кінець зустрічі Патріарх подякував гостю за привітання, теплі слова та подарував на згадку видання Київської патріархії.

За матеріалами Пресслужби Київської Патріархії

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

Під час зустрічі Патріарха Філарета з генералом Ігорем Смешком

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини