Долучитися до партії Підтримати фінансово
08.03.2023

Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

thumb

“Дві України”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний додавши, що “довго не наважувався щось писати”, але “знаю що мушу, хай неоковирно, можливо несистемно та нелогічно, але мушу..”:

“Ми живемо у двох країнах.
Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці.
Одна віддає останнє на фронт, інша краде те, що збирає для нас весь світ, вагонами.
Одна вдягає за свої кошти мобілізованих та добровольців, інша, рапортуючи про повне забезпечення військових, продає амуніцію.
Одна готує власними руками смаколики для бійців, інша закуповує яйця по 17 гривень за штуку.
Одна воює, інша розказує що гинути на фронті – це вибір першої.
Одна зникає безвісті, інша нагороджує повій та відправляє їх послинями в Європу.
Одна несе кримінальну відповідальність за кожен патрон, інша просто йде з посади за власним бажанням з вкраденими мільярдами.
Одна, під час ротації, не може поїхати до своїх дітей, які змушені були евакуюватись, інша своїх полковників і майорів спокійно відпускає відпочити в Італію або Париж.
Одна зі словами “Слава Україні” дивиться в очі вбивцям і віддає своє життя, інша зі словами “Слава Україні” невпинно збагачується.
Одна стоїть в чергах у військкомати, інша, отримуючи по декілька повісток, просто їх ігнорує і знімає з цього приводу глузливе відео.
Можна продовжувати та продовжувати…
У мене до вас лише одне питання.
Чому, коли над вами нависає смертельна небезпека, ви благаєте про захист і допомогу першу Україну, а приводите до влади, і продовжуєте підтримувати своїми голосами другу?
Подивіться в очі Герою, і дайте йому відповідь, за яку Україну він боровся і віддав життя?
Будьте чесні з ним і собою”.

Джерело: https://www.facebook.com/oleksandr.myrnyy.9/posts/pfbid02yV625LMD3bqNNNuW4SmdLkuh55QGh6AM5SKF1xx43VLiUCWYmEJhwheGx7cTge4Al

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини