Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.08.2023

Олег Бєлоколос: Наш опір агресору продовжуватиметься доти, доки не буде зламано хребет путінського режиму

thumb

Ми показали силу, проте шлях до Перемоги буде непростим. Саме такої точки зору дотримується Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член Політради партії “Сила та Честь”, експерт-міжнародник Олег Бєлоколос.

Зокрема у коментарі виданню “Телеграфу”  він наголошує:

— Українська держава вистояла перед навалою наймогутнішої воєнної диктатури у світі. Наші Збройні Сили показали, що вони сьогодні є одними з найсильніших у Європі, а наша протиповітряна оборона стала однією з найкращих у світі. На нашому боці все демократичне населення Землі. Нас підтримують матеріально та морально всі люди доброї волі на всіх континентах. Наш прапор тепер знають практично усі.

Проте, зазначає Олег Бєлоколос, Україні ще доведеться пройти непростий шлях до Перемоги, але наш опір агресору продовжуватиметься доти, доки не буде зламано хребет путінського режиму.

— Санкції завдають шкоди Кремлю, рубль стрімко слабшає. Однак самими тільки санкціями російських загарбників не зупинити, — упевнений Олег Бєлоколос. — До того ж ми переконалися, що у світі є й ті, хто керується виключно своїми вузькими меркантильними інтересами і продовжує підтримувати стосунки з москвою. Тому сьогодні нашими головними завданнями має бути оперативне зосередження всіх сил та ресурсів на досягненні Перемоги, рішуче викорінення всього, що заважає нам протидіяти ворогові, подальше зміцнення відносин з нашими партнерами, які допомагають нам у стримуванні російської агресії.

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Premium WordPress ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини