Долучитися до партії Підтримати фінансово
24.08.2023

Олег Бєлоколос: Наш опір агресору продовжуватиметься доти, доки не буде зламано хребет путінського режиму

thumb

Ми показали силу, проте шлях до Перемоги буде непростим. Саме такої точки зору дотримується Голова правління неурядової організації “Майдан закордонних справ”, член Політради партії “Сила та Честь”, експерт-міжнародник Олег Бєлоколос.

Зокрема у коментарі виданню “Телеграфу”  він наголошує:

— Українська держава вистояла перед навалою наймогутнішої воєнної диктатури у світі. Наші Збройні Сили показали, що вони сьогодні є одними з найсильніших у Європі, а наша протиповітряна оборона стала однією з найкращих у світі. На нашому боці все демократичне населення Землі. Нас підтримують матеріально та морально всі люди доброї волі на всіх континентах. Наш прапор тепер знають практично усі.

Проте, зазначає Олег Бєлоколос, Україні ще доведеться пройти непростий шлях до Перемоги, але наш опір агресору продовжуватиметься доти, доки не буде зламано хребет путінського режиму.

— Санкції завдають шкоди Кремлю, рубль стрімко слабшає. Однак самими тільки санкціями російських загарбників не зупинити, — упевнений Олег Бєлоколос. — До того ж ми переконалися, що у світі є й ті, хто керується виключно своїми вузькими меркантильними інтересами і продовжує підтримувати стосунки з москвою. Тому сьогодні нашими головними завданнями має бути оперативне зосередження всіх сил та ресурсів на досягненні Перемоги, рішуче викорінення всього, що заважає нам протидіяти ворогові, подальше зміцнення відносин з нашими партнерами, які допомагають нам у стримуванні російської агресії.

Пресслужба Політичної партії “Сила і Честь”.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини