Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.10.2022

Олег Бєлоколос. Закрити небо над Україною – які найголовніші висновки з “Рамштайн-6”

thumb

На зустрічі у форматі “Рамштайн-6” у Брюсселі країни Європи та США домовилися передати Україні нове озброєння для захисту від російських ракет. Таке рішення прийняли через масовані обстріли українським міст, які Росія вчинила напередодні. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів дипломат, голова правління Фонду “Майдан закордонних справ” та член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос.

“Допомога посилюється. Наскільки можна судити із номенклатури озброєнь. Багато наголошувалося на протиракетній та протиповітряній обороні. Розширюється підготовка наших військових. Тому що дають багато нового озброєння, з яким наші військові ще не знайомі або недостатньо ознайомлені. Основну роль досі відіграють Сполучені Штати. Загалом, можна позитивно оцінити результати цього “Рамштайну”, – зазначив Бєлоколос.
Системи, які надають Україні, недешеві навіть для США, підкреслив він.

“Тому Штати залучають інші країни, де ці системи інтегровані. Навчання буде під єдиним командуванням. На це піде якийсь час, але якісні зрушення вже є. Це все відбувається “завдяки” варварським ракетним обстрілам Росії. Це було, мабуть, найголовнішою причиною рішень нового “Рамштайну”, – додав Бєлоколос.

Європа вже зрозуміла, що треба думати над майбутньою роллю ЄС у світовій безпеці та чітко окреслити відносини із Росією та Китаєм, пояснює дипломат.

“Зараз відбувається об’єднання країн Європи, щоб встановити свою роль із новим розумінням, як захищати та просувати європейські цінності. Дискусії вже почалися. Вимальовується стратегічне бачення, якою буде Європа. І ми разом із нею. Фактично зупинено експорт російського вугілля до ЄС. Очікуємо, що буде ембарго на російську нафто та нафтопродукти. Поступово Росія позбавляється ринку. Європа розуміє, що така залежність не йде на користь безпеці. І іноді треба поступатися тактичними перевагами заради запровадження стратегічних підходів”, – зазначив Олег Бєлоколос.

свіжі новини

З Днем Незалежності рідна Україна!

Низький уклін нашим воїнам за мужність та героїзм у боротьбі за Незалежність та Суверенітет України, за нашу Свободу, Мир та Демократичне Майбутнє! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Download Premium ...

24.08.2023
З Днем народження пане генерале!

Шановний Ігорю Петровичу, пане Генерале! Вітаємо вас з нагоди Вашого Дня Народження! Нехай Ваша тверда воля і бойовий дух ведуть Вас до нових перемог. Ваші порядність, відданість справі і ...

17.08.2023
Усі новини