Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.10.2022

Олег Бєлоколос. Закрити небо над Україною – які найголовніші висновки з «Рамштайн-6»

thumb

На зустрічі у форматі «Рамштайн-6» у Брюсселі країни Європи та США домовилися передати Україні нове озброєння для захисту від російських ракет. Таке рішення прийняли через масовані обстріли українським міст, які Росія вчинила напередодні. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів дипломат, голова правління Фонду «Майдан закордонних справ» та член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос.

«Допомога посилюється. Наскільки можна судити із номенклатури озброєнь. Багато наголошувалося на протиракетній та протиповітряній обороні. Розширюється підготовка наших військових. Тому що дають багато нового озброєння, з яким наші військові ще не знайомі або недостатньо ознайомлені. Основну роль досі відіграють Сполучені Штати. Загалом, можна позитивно оцінити результати цього «Рамштайну», – зазначив Бєлоколос.
Системи, які надають Україні, недешеві навіть для США, підкреслив він.

«Тому Штати залучають інші країни, де ці системи інтегровані. Навчання буде під єдиним командуванням. На це піде якийсь час, але якісні зрушення вже є. Це все відбувається «завдяки» варварським ракетним обстрілам Росії. Це було, мабуть, найголовнішою причиною рішень нового «Рамштайну», – додав Бєлоколос.

Європа вже зрозуміла, що треба думати над майбутньою роллю ЄС у світовій безпеці та чітко окреслити відносини із Росією та Китаєм, пояснює дипломат.

«Зараз відбувається об’єднання країн Європи, щоб встановити свою роль із новим розумінням, як захищати та просувати європейські цінності. Дискусії вже почалися. Вимальовується стратегічне бачення, якою буде Європа. І ми разом із нею. Фактично зупинено експорт російського вугілля до ЄС. Очікуємо, що буде ембарго на російську нафто та нафтопродукти. Поступово Росія позбавляється ринку. Європа розуміє, що така залежність не йде на користь безпеці. І іноді треба поступатися тактичними перевагами заради запровадження стратегічних підходів», – зазначив Олег Бєлоколос.

свіжі новини

НЕ ПОЧУТЕ ВЧАСНО! Ігор СМЕШКО: Агресія, яку вчинила Росія, наздожене цю країну і, можливо, призведе до її розпаду

Це переклад інтерв’ю генерала Ігоря Смешка, яке він дав кореспондентові французького «Le Figaro» Лорі Мандевиль дев’ять років тому, 20 березня 2014 року. Впевнені, що багато тез ...

21.03.2023
Олександр Мирний: Сьогодні ми живемо у двох Українах. Одна стікає кров’ю, інша відпочиває в Монако та Ніцці…

«Дві України». Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії «Сила і Честь» Олександр Мирний додавши, що «довго не ...

08.03.2023
Олег Бєлоколос: Путін вистрілив собі в ногу

У розпорядженні Кремля не лишилося інструментів для гри на міжнародному рівні

04.03.2023
Ігор Смешко: Втілення в життя національної ідеї України — це реалізація трьох законів побудови демократії

Дуже радий, що число однодумців зростає, зазначив на своїй персональній фейсбук-сторінці Ігор Смешко. «Нагадаю, що національна ідея України, як її бачу, сформульована декілька років тому у ...

03.03.2023
Усі новини