Долучитися до партії Підтримати фінансово
14.10.2022

Олег Бєлоколос. Закрити небо над Україною – які найголовніші висновки з “Рамштайн-6”

thumb

На зустрічі у форматі “Рамштайн-6” у Брюсселі країни Європи та США домовилися передати Україні нове озброєння для захисту від російських ракет. Таке рішення прийняли через масовані обстріли українським міст, які Росія вчинила напередодні. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів дипломат, голова правління Фонду “Майдан закордонних справ” та член політради парії «Сила та Честь» Олег Бєлоколос.

“Допомога посилюється. Наскільки можна судити із номенклатури озброєнь. Багато наголошувалося на протиракетній та протиповітряній обороні. Розширюється підготовка наших військових. Тому що дають багато нового озброєння, з яким наші військові ще не знайомі або недостатньо ознайомлені. Основну роль досі відіграють Сполучені Штати. Загалом, можна позитивно оцінити результати цього “Рамштайну”, – зазначив Бєлоколос.
Системи, які надають Україні, недешеві навіть для США, підкреслив він.

“Тому Штати залучають інші країни, де ці системи інтегровані. Навчання буде під єдиним командуванням. На це піде якийсь час, але якісні зрушення вже є. Це все відбувається “завдяки” варварським ракетним обстрілам Росії. Це було, мабуть, найголовнішою причиною рішень нового “Рамштайну”, – додав Бєлоколос.

Європа вже зрозуміла, що треба думати над майбутньою роллю ЄС у світовій безпеці та чітко окреслити відносини із Росією та Китаєм, пояснює дипломат.

“Зараз відбувається об’єднання країн Європи, щоб встановити свою роль із новим розумінням, як захищати та просувати європейські цінності. Дискусії вже почалися. Вимальовується стратегічне бачення, якою буде Європа. І ми разом із нею. Фактично зупинено експорт російського вугілля до ЄС. Очікуємо, що буде ембарго на російську нафто та нафтопродукти. Поступово Росія позбавляється ринку. Європа розуміє, що така залежність не йде на користь безпеці. І іноді треба поступатися тактичними перевагами заради запровадження стратегічних підходів”, – зазначив Олег Бєлоколос.

свіжі новини

Ігор СМЕШКО: Чому фігуранти «cепаратистського з’їзду» 2004 року та хто їх прикрив продовжують бути в політичному житті України?

«Дякую, журналістам, які небайдужі, борються й нагадують. Але, чому не йти далі, не проводити журналістське розслідування і не називати імена тих, хто допустив черговий злочин — розвалив ...

17.02.2024
Олександр МИРНИЙ: Облаштування серйозної лінії оборони має вирішальне значення під час війни, це  – питання виживання країни

“Злободенне.”. Так назвав коментар на своїй персональній фейсбук-сторінці заступник Голови Політичної партії “Сила і Честь” Олександр Мирний. В серпні минулого року під час контрнаступу, він ...

16.02.2024
“Нариси з історії України” – антидот проти кремлівських історичних інформотруєнь

Ігор Смешко вже давно розробив і поширює антидот проти путінських історичних диверсій

10.02.2024
Вітаємо заступника Голови політичної партії “Сила і Честь”, члена Політради партії Олександра МИРНОГО з Днем народження!

Шановний Олександре Борисовичу! Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення планів та мрій, а головне, нам усім, – Перемоги, для наближення якої Ви багато зробили ...

31.01.2024
Усі новини